در مراسمی باحضور حبیبی معاون عمرانی استاندار قزوین از 50 نفر افراد نخبه و فرهیخته شهر الوند تقدیر شد

در مراسمی با حضور حبیبی معاون عمرانی استاندار، حسن پور فرماندار البرز، آگشته شهردار الوند، عادلپور امام جمعه، اعضای شورای شهر الوند از 50 نفر نخبه و فرهیخته شهر الوند قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند: در این مراسم حبیبی معاون عمرانی استانداری قزوین با ابراز این جمله قدرت، ثروت و علم سه شاخصه اصلی انسان در اوج می باشد افزود: امروزه علم در کشور ما توسط جوانان و غیرتمندان این مرز و بوم در همه ی شاخص ها به منصه ظهور رسیده و با عنایت ویژه رهبر معظم انقلاب به نخبگان و فرهنگیان شاهد رشد روز افزون علوم گوناگون هستیم و در بسیاری موارد در دنیا حرف اول را میزنیم.

معاون عمرانی استاندار قزوین ضمن تشکر از آگشته شهردار شهر الوند به اهتمام تشویق جوانان و برگزاری اولین همایش تجلیل از نخبگان و فرهیختگان شهر الوند، خواستار توجه جدی به این قشر جامعه و حل مشکلات آنها شد.

آگشته شهردار الوند نیز تعریف مقام معظم رهبری از فرد نخبه را جامع ترین و کامل ترین تعریف دانست و گفت: ما از دید مدیریت شهری و در حوزه های فرهنگ قرآن و اهل بیت، بسیج و تفکر بسیجی، نظامی و انتظامی، قضایی، اقتصاد و بازرگانی، ورزش، کشاورزی، آموزش و پرورش، آموزش عالی و مدیریت شهری تعدادی از بهترین افراد را انتخاب کرده ایم و با این کار می خواهیم به استان، کشور و دنیا بگوییم که شهرستان البرز و شهر الوند دارای افرادی هستند که حرف اول را می زنند و با این هدف که نخبه کسی است که در مسیر توسعه کشور گام برمیدارد، نسبت به برگزاری این همایش اهتمام کرده ایم.

شهردار الوند در بخش دیگری از سخنان خود به پیشرفت کشور در همه زمینه های علمی اشاره کرد و گفت: تحریم های بین المللی هیچ تاثیری بر پیشرفت و جلوگیری از گسترش علم در جامعه ایران و علی الخصوص در بین جوانان علاقمند به رهبری و این مرز بوم ندارد.

علیپور رئیس شورای اسلامی شهر الوند نیز در بخش دیگری از مراسم با بیان اینکه شورای اسلامی شهر و شهرداری الوند به عنوان یک تیم مدیریت شهری توجه ویژه ای به مشارکت شهروندان در اجرای پروژه های عمرانی دارند گفت: ما حمایت همه جانبه خود را از نخبگان اعلام کرده ایم و به عنوان بازوی قدرتمند اجرایی از آنها مشاوره گرفته و نظرات آنها را اجرا می کنیم.
در پایان با اهدای لوح تقدیر، تندیس همایش و هدایا از 50 نفر از افراد نخبه و فرهیخته در حوزه های بسیج و تفکر بسیجی، آموزش عالی، آموزش و پرورش، پژوهش، مذهب، قرآن و اهل بیت، اقتصاد و کشاورزی، بازرگانی، نظامی، انتظامی، قضایی، مدریت شهری تقدیر و قدردانی شد و بانک اطلاعاتی نخبگان در شهرداری الوند تشکیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی