شهرداری الوند به استقبال مهر رفت

شهردار الوند: ما براین باوریم که توجه به فرهنگ و اعتلای فرهنگ عمومی مردم می تواند کمک شایانی را به مدیریت شهری کند.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ با فرارسیدن ماه مهر و شروع سال تحصیلی جدید، شهرداری الوند طبق روال هرساله اقدامات لازم را در برگزاری هر چه باشکوه تر جشن آغاز سال تحصیلی انجام می دهد. در همین راستا لطفی شهردار الوند خاطر نشان کرد: تعلیم و تربیت و فراگیری علم ودانش همواره در مسیر فرهنگ غنی ما و بویژه مکتب اسلام از جایگاه والا ومقدسی برخوردار است و به همین لحاظ فصل مهر و مهرورزی و بازگشایی مدارس در همه جای وطن اسلامیمان با جوش و خروش خاصی برپاشده و صحنه ای زیبا از شور و نشاط ملت بافرهنگ ایران علی الخصوص در شهر الوند ونصرت آباد مشاهده نمود.

وی تصریح کرد: ما براین باوریم که توجه به فرهنگ و اعتلای فرهنگ عمومی مردم میتواند کمک شایانی را به مدیریت شهری داشته و به جای هزینه در بخش خدمات اولویت را هزینه دربخش فرهنگ می دانیم که هزینه دربخش فرهنگ موجب کاهش هزینه خدمات خواهد شد.

لطفی در خصوص عملکرد شهرداری در آغاز سال تحصیلی جدید گفت: تنظیف و آب پاشی معابر، رنگ آمیزی و شستشوی جداول سطح شهر، خط کشی پیاده روها، نصب بنر و پلاکارد تبریک آغاز سال تحصیلی، بررسی و بازدید دیوارهای بیرونی مدارس و نصب سطل زباله جلوی مدارس، بازبینی فضاهای سبز سطح شهر و اصلاح و ترمیم آنها، افزایش تعداد اتوبوس جهت خدمات رسانی بهتر به شهروندان، بازدید کپسولهای آتش نشانی و بررسی سایر نکات ایمنی مدارس و …. از جمله اقداماتی است که شهرداری و سازمانهای تابعه به مناسبت آغاز سال تحصیلی انجام می دهد که البته برخی از این اقدامات در طول سال تحصیلی نیز به طور مستمر انجام می پذیرد.

شهردار الوند در پایان سخنان خود به ارتقای سطح فرهنگ بهداشتی دانش آموزان، افزایش سطح رضایتمندی شهروندان، جلب مشارکتهای همگانی اشاره کرد و افزود: دستیابی به شهری سبز، پاک و ایمن، تامین وارتقای سلامت روانی و بهداشتی دانش آموزان کاهش بار ترافیکی ناشی از ترددهای مهرماه و ترویج فرهنگ حفظ و نگهداری از مبلمان و فضاهای سبز شهری را از مهمترین اهداف طرح ستاد مهر در شهر الوند است.

IMG_20160926_142551 IMG_20160926_142556 IMG_20160926_142605 IMG_20160926_142609 IMG_20160926_142613 IMG_20160926_140456

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی