شهردار الوند: خواسته های برحق شهروندان الوندی تقدیم ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران می شود

شهردار الوند در آستانه ی سفر دکتر روحانی ریاست جمهوری اسلامی ایران خواستار حل مشکلات شهر الوند شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ یدا… لطفی شهردار الوند در آستانه ی سفر دکتر روحانی ریاست جمهوری اسلامی ایران با اشاره به مشکلات شهر الوند و نصرت آباد، اظهار داشت: مردم صبور و کم توقع الوند همواره در برابر مسائل و مشکلات شهر بردباری کرده و با این کار مسوولیت مسوولان شهر را در قبال خدمتی که می بایست انجام دهند بیشتر کرده اند. لذا مدیریت شهری در این باب خود را مسوول رسیدگی به مشکلات حوزه ی شهری می داند و تمام سعی و تلاش خود را مصروف جلب رضایت خاطر شهروندان می نماید.

وی در ادامه با اشاره به مزایای شهر الوند و نصرت آباد، تصریح کرد: شهر الوند با وجود مزایایی نظیر نزدیکی به مرکز استان، همجواری با شرکت شهر صنعتی البرز و استقرار بیش از 1400 واحد تولیدی کوچک و بزرگ، وجود زمینهای حاصل خیز کشاورزی و … مشکلاتی را نیز با خود به همراه دارد. توزیع ناعادلانه ارزش افزوده، فاضلاب ناحیه شهری نصرت آباد، عدم پرداخت عوارض گمرکی، مشکلات اوقاف، وجود بافت های فرسوده ناکارآمد و عدم دسترسی مناسب به جاده های ترانزیتی از جمله مهمترین مشکلاتی است که شهرداری الوند را در ارائه خدمات به شهروندان با مسائل زیادی مواجه می کند که در برخی از آنها اعتبارات محلی و استانی کفاف اجرای پروژه ها را نمی کند لذا باید از اعتبارات ملی برای حل این معضلات هزینه گردد.

لطفی در پایان سخنان خود حق شهرندان الوندی را در استفاده از مواهب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را بیش از این دانست و افزود: با تشریف فرمائی ریاست محترم جمهوری امیدواریم با طرح این مشکلات شاهد حل آنها باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی