معاون وزیر و رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور از شهردار الوند تقدیر کرد

در مراسم افتتاح ساختمان امور مالیاتی شهرستان البرز که با حضور تقوی نژاد معاون وزیر و رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور برگزار شد از لطفی شهردار الوند بخاطر کمک و پشتیبانی در تکمیل و تجهیز ساختمان اداره مالیاتی شهرستان البرز تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ در این مراسم که حبیبی سرپرست معاونت امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قزوین، رفائی نژاد رئیس شورای اسلامی شهر الوند، پورامیدی مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین و تعدادی از رؤسای ادارات شهرستان البرز نیز حضور داشتند، تقوی نژاد معاون وزیر و رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با اهدای لوح تقدیر از تلاشهای لطفی شهردار الوند بخاطر کمک و پشتیبانی در تکمیل و تجهیز ساختمان اداره مالیاتی شهرستان البرز تقدیر کرد. در متن این تقدیرنامه که به امضای پور امیدی مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین رسیده، آمده است: دیده ی بیدار و امیدوار مردم ایران به مسئولان متعهدی دوخته شده است که با شور و شعف و حس تعهد و مسئولیت، ضمن انجام وظیفه، در راه خدمت به مردم، مجدانه تلاش می ورزند.

اهتمام مستمر و گامهای استوار و مطمئن حضرتعالی در مسیر پیشبرد اهداف و آرمانهای عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و کمک و پشتیبانی جنابعالی در جهت تکمیل و تجهیز ساختمان اداره مالیاتی شهرستان البرز بسی شایسته تقدیر و تشکر است. به پاس این شرافت و فضیلت، این لوح سپاس در کمال امتنان و افتخار تقدیم تقدیم محضر گرانقدر جنابعالی می گردد. از درگاه احدیت، تداوم توفیق و موفقیت، سلامت و سعادت شما را مسألت داریم“.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

DSC_5018 DSC_5020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی