لطفی، شهردار الوند خبر داد؛ آغاز عملیات اجرایی بوستان 20 هکتاری با امکانات ویژه

شهردار الوند گفت: کلیه پروژه های شهر الوند با تمام توان در حال اجراست.

لطفی شهردار الوند در جریان بازدید از پروژه های عمرانی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار هفته نامه تابان گفت: کلیه پروژه هایی که قول داده بودیم و در بودجه سال 95 مطرح شده بود، با تمام توان در حال اجراست و هیچ وقفه ای وجود ندارد.

وی از آغاز عملیات اجرایی بوستان بزرگ 20 هکتاری در شهر الوند که امکانات بسیار خوبی در آن لحاظ شده است، خبر داد و گفت: امیدوارم با اجرای این بوستان که شهروندان عزیزمان لایق و سزاوار آن هستند بتوانیم اوقات فراغت آنها را برنامه دار کنیم.

لطفی در خصوص کارهای فرهنگی انجام شده نیز از اجرای برنامه هایی در قالب جُنگ شادی در بوستان های شهر در تابستان با همکاری سپاه ناحیه البرز و همچنین در راستای توجه به حقوق شهروندان و صیانت از حریم آنها، اجرای برنامه های آموزشی با حضور کارشناسان امر در تالار شهر و سالن شهید آوینی با همکاری فرمانداری و آموزش و پرورش البرز یاد کرد.

شهردار الوند به اجرای پروژه بلوار جمهوری اسلامی(کمربندی جنوبی) که هم اکنون به مرحله بتن ریزی و آماده سازی برای روکش آسفالت می باشد، اشاره کرد و گفت: بحمدالله با رفع موانع موجود و حل و فصل برخی معارضات در مسیر پروژه، هم اکنون شاهد شکل گیری کمربندی شهر هستیم که امیدواریم با اجرای این پروژه و پروژه بلوار امام علی(ع) (کمربندی غربی) موجب آسایش و امنیت شهروندان در بحث ترافیکی باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی