پیام تبریک مشترک شهردار و رییس شورای اسلامی شهر الوند به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر اعظم(ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع)

به مناسبت میلاد باسعادت پیامبر اعظم(ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع) لطفی شهردار و رفائی نژاد رییس شورای اسلامی شهرالوند پیام مشترکی صادر کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ در این پیام آمده است: سلام و صلوات خداوند بر محمد(ص) و خاندان پاک و مطهرش باد. روز میلاد پیامبر اکرم(ص) که در دو روایت مختلف مطرح شده است هفته ای را به نام هفته وحدت توسط امام خمینی (رحمت ا… علیه) پایه گذاری کرده است که نشان از تأکید بر الفت و پیوند بین مسلمانان جهان جدای از مذاهب مختلف در دل این دین رحمانی دارد. در شرایط حاضر یکی از بزرگترین نعمات در کشور ما یعنی امنیت، حاصل همبستگی و پیوند مسلمانان اعم از سنی و شیعه در ایران اسلامی دارد که جا دارد از غیورمردان مرزنشین این مرز و بوم تقدیر و تشکر نماییم.

دین اسلام که به عنوان آخرین جهان بینی الاهی توسط پیامبر ختمی مرتبت به مردمان جهان ارائه گردید ضمن در بر گیرندگی تعالیم پیامبران گذشته سخنان بدیعی برای تغییر جهانی انسانی و انسانی الاهی دارد که در ترکیبی منحصر به فرد در نظر و عمل توسط حضرت محمد(ص) پیاده سازی گردید و در نهایت در تداوم آن ائمه اطهار(ع) و بویژه امام جعفر صادق(ع)، در تحقق حقیقت اسلام در قالب شیعه اثنی عشری تمام مساعی خویش را بکار گرفتند.

روز میلاد پیامبر اکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع) را به تمامی شهروندان شهر الوند و نصرت آباد تبریک و تهنیت عرض می نماییم و از خداوند منان توفیقات پیروی از دستورات اسلام و کسب معرفت حقیقت داریم.”   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی