مدیر ناحیه شهری نصرت آباد: پروژه احداث پارک های محله ای و میادین ورودی نصرت آباد در حال انجام است

پروژه های ناحیه شهری نصرت آباد با جدیت در حال پیگیری است.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ مهندس مجید معروفی مدیر ناحیه شهری نصرت آباد در گفتگویی کوتاه در خصوص پروژه های آتی و درحال اجرای ناحیه شهری نصرت آباد اعلام کرد: تا پایان سال 1395 در    3 نقطه ناحیه شهری نصرت آباد پارک محله ای به مساحت 11 هزار متر مربع احداث و به سرویس بهداشتی و وسایل بازی کودکان و سایر مبلمان تجهیز می گردد.

وی افزود: کار طراحی و جانمایی پارک ها به اتمام رسیده و در مرحله شروع عملیات اجرایی می باشد که بدین منظور مبلغ 3،600،000،000 ریال اعتبار در نظر گرفته شده است. همچنین طراحی میدان ورودی اصلی شهر از سمت شهر صنعتی و ورودی از سمت حسن آباد به پایان رسیده و در آینده نزدیک عملیات اجرایی آن شروع خواهد شد.

مدیر ناحیه شهری تصریح کرد: پروژه احداث کتابخانه با 80 درصد پیشرفت فیزیکی در حال تکمیل می باشد و سایر پروژه های عمرانی شامل لکه گیری آسفالت، ترمیم جوی ها و نهر ها، جدول گذاری و زیر سازی کمر بندی آزادگان در حال اجرا می باشد.

وی در پایان ضمن تقدیر از صبر و شکیبایی شهروندان و همکاری شورای کشاورزی ناحیه شهری نصرت آباد، گفت: تملک زمین جهت احداث پارک 10 هکتاری در ضلع شمالی بلوار اصلی ناحیه شهری نصرت آباد  قطعی شده و در مرحله تهیه نقشه های اجرایی پروژه می باشد و با توجه به دستور معاونت محترم هماهنگی امورعمرانی استانداری قزوین بعد از تهیه نقشه های اجرایی به سرعت وارد فاز اجرایی احداث پارک خواهیم شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی