بودجه 25 میلیاردی سال 91 شهرداری الوند به تصویب شورای اسلامی شهر الوند رسید.

لایحه ی بودجه ی 25 میلیارد تومانی شهر الوند جهت اجرا به شهرداری ابلاغ شد.

علی پور رییس شورای اسلامی شهر الوند گفت:لایحه ی بودجه ی 25 میلیارد تومانی شهرداری الوند در سال 91 پس از بحث و بررسی توسط اعضای محترم شورای اسلامی شهر الوند،در جلسات مختلف،تصویب و جهت اجرا به شهردار الوند تقدیم شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند همزمان با برگزاری چهارصد و پنجاه و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر الوند ،شهردار الوند، لایحه ی بودجه ی 25 میلیارد تومانی شهرداری الوند که بیش از 60% آن را هزینه های عمرانی تشکیل می دهد تصویب و جهت اجرا به شهرداری ابلاغ شد.

ابوالقاسم علی پور رییس شورای اسلامی شهر الوند در این جلسه اظهار داشت:یکی از وظایف حساس شورا بررسی بودجه است و این مهم با همکاری و مشارکت مدیران شهری و کارکنان آنها با سهولت انجام می شود تا نواقصی که در بودجه وجود دارد به درستی رفع شود و در نتیجه قابل وصول بوده و اجرای آن برای شهروندان محسوس باشد.

در ادامه ی جلسه،سعید آگشته شهردار الوند،ضمن تقدیر و تشکر از حضور حماسی مردم بصیر و ولایت مدار الوند در انتخابات روز12 اسفند،با تاکید بر اینکه مشارکت مدیران و مسئولان شهری با مدیریت شهری لازمه ی تحقق بودجه ی سال 91 خواهد بود،اظهار داشت:اولویت اصلی بودجه سال 91 اتمام پروژه های نیمه تمام و شروع پروژه های ضروری است و رویکرد اصلی شهرداری در خدمت رسانی بهتر و بیشتر به شهروندان با حداقل هزینه و صرفه جویی منطقی تعیین شده است.

شهردار الوند ضمن بیان توضیحات دیگری در مورد حوزه ی عمرانی بودجه ی شهر الوند،بیان کرد:توجه به زیرساخت های اساسی شهر،حل معضلات ترافیک با اجرای کمربندی جنوبی شهر ،احداث ساختمان جدید اداری شهرداری،احداث ساختمان دارالقرآن،احداث مجتمع پارکینگ ،تجاری و اداری شهر با مشارکت بخش خصوصی و احداث بوستانهای بزرگ در شهر الوند و نصرت آیاد از خصوصیات بارز بودجه ی سال 91 شهرداری می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی