محمدی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی درمراسم افتتاح پروژه بلوار ولایت شهر الوند: پروژه های عمرانی بسیار مهمی در زمان تصدی لطفی شهردار الوند احداث شده است

در دومین روز از دهه مبارک فجر و با حضور استاندار قزوین و نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی بلوار ولایت و کانون زبان شعبه الوند به بهره برداری کامل رسید.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ در این مراسم که با حضور همتی استاندار قزوین، محمدی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی امام جمعه شهر الوند، عسگری فرماندار شهرستان البرز، لطفی شهردار الوند، رفائی نژاد رئیس شورای اسلامی شهر الوند و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد، بلوار ولایت به طول 6 کیلومتر در مسیر رفت و برگشت با اعتباری بالغ بر 33 میلیارد و 710 میلیون ریال و کانون زبان شعبه الوند واقع در پارک صلحا در دو طبقه و ده کلاس به بهره برداری رسید.

محمدی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک نیز در مراسم افتتاح پروژه ها و طرحهای عمرانی شهرداری الوند ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد شهرداری الوند، اظهار داشت: انصافاً پروژه های عمرانی بسیار مهمی در زمان تصدی لطفی شهردار الوند احداث شده است.

وی در پایان سخنان خود گفت: بهترین راهکار برای عملی کردن فرمایشات مقام معظم رهبری در خدمت به جامعه اینست که صادقانه به مردم خدمت نماییم.

همتی استاندار قزوین نیز در مراسم بهره برداری از این طرحها ضمن تأکید بر زنده نگه داشتن یاد و نام شهداء گفت: این همه آبادانی و امنیت و آسایشی که برای کشور ما فراهم شده است مدیون خون شهدا و زحمات امام (ره) و رهبری و حمایتها و پشتیبانی مردم است.

وی در ادامه افزود: با اینکه دشمنان هر روز برای مردم و کشور ما مشکلات بوجود آورده و سنگ اندازی می کنند امروز با تکیه بر حمایتهای رهبر معظم انقلاب و ایستادگی خود به استقلال رسیده ایم.

همتی با اشاره به دستاوردهای برجام اظهار داشت: با همه تخریبها و اهداف سیاسی که علیه مذاکرات برجام صورت می گیرد امروز دشمنان ما خلع سلاح شده اند و مجبور شده اند اقدامات ایران درباره مسایل هسته ای را به رسمیت بشناسند و پس از برجام موانع کشور روز به روز برداشته می شود.

وی خاطر نشان کرد: این همه افتخارات بدون عقب نشینی از اصول و آرمانهای جمهوری اسلامی نشاندهنده قدرت و اقتدار کشور ماست. 

استاندار قزوین در بخش دیگری از سخنان خود در کانون زبان شعبه الوند، ضمن تشکر از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر الوند گفت: امیدواریم با کمک هایی که از طرف شهرداری و شورای اسلامی شهر الوند صورت گرفته است شاهد رشد و پویایی جوانان این شهر در حوزه آموزش زبانهای مختلف باشیم و از این طریق آرمانهای انقلاب اسلامی را به گوش جهانیان برسانیم.

لطفی شهردار الوند در مراسم افتتاح بلوار ولایت شهر الوند گفت: برخلاف اینکه بعضیها عنوان می کنند که این پروژه برای چندمین بار است که افتتاح می شود، باید خاطر نشان کنم که این بلوار در گذشته بدون هیچگونه امکانات حفاظتی و روشنایی مورد استفاده قرار می گرفت و به خاطر وجود کانال در وسط این بلوار و همچنین نبود حفاظ در اطراف و روشنایی شاهد تصادفات زیادی در طول این مسیر بودیم.

وی افزود: همانطور که شاهد هستیم امروز با نصب نیوجرسی در دو طرف جاده در مسیر رفت و برگشت که در مجموع 6 کیلومتر مسیر روشنایی و 15 کیلومتر جدولگذاری و همچنین آسفالت مجدد آن که در مجموع با هزینه ای بالغ بر 33 میلیارد و 710 میلیون ریال به بهره برداری می رسد.

لطفی در خصوص مرکز کانون زبان شعبه الوند تصریح کرد: این مرکز که در سال 92 و در سه طبقه ساخته شده بود با همفکری شورای اسلامی شهر آنرا به کانون زبان اهداء کردیم و هدف ما از این کار ارائه خدمات بیشتر به مردم شهر و استفاده بهینه از ابنیه شهرداری می باشد.

وی در ادامه به تشریح برخی از پروژه های در دست اقدام شهرداری پرداخت و افزود: کمربندی جنوبی و غربی تا پایان سال، جدولگذاری و انشاءا… آسفالت خواهد شد. همچنین احداث پارک 20 هکتاری با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد ریال آغاز شده است و امسال به جرأت می توانیم بگوییم علیرغم هزینه های کلان عمرانی، تنها سالی خواهد بود که شهرداری را بدون بدهی به پایان خواهیم رساند.

شهردار الوند اضافه کرد: از دیگر اقدامات شهرداری جمع آوری حدوداً 3 کیلومتر کانال آب کشاورزی از داخل سطح شهر است که مرکزی برای انواع آلودگیها و زندگی جانوران موزی تبدیل شده بود که با پر کردن این کانالها وسعت خیابانها افزایش پیدا می کند.

وی در پایان سخنان خود عنوان کرد: شناسایی زمینهای بلاصاحب و ساختمانهای متروکه از دیگر اقدامات شهرداری بوده که در سه مرحله در حال انجام است و صاحبان آنها تا سه ماه مهلت دارند جهت تعیین تکلیف ملک خود به شهرداری مراجعه نمایند وگرنه برای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی، حصار کشی خواهد شد.

 در ادامه برنامه مقامات استانی و شهرستانی با حضور در گلزار شهدای شهر الوند ضمن غبار روبی و عطر افشانی قبور شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس با آرمانهای امام راحل و شهدا تجدید میثاق کردند.

 

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

DSC_9346

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی