ازخدمات شایسته پزشکان و پرستاران بیمارستان رحیمیان الوند قدردانی شد

“شهردار و شورای اسلامی شهر الوند با اهدای ساختمان بیمارستان دولتی کاری انقلابی انجام دادند.”

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ عسگری فرماندار شهرستان البرز با اشاره به جمله مذکور، افزود: با این اقدام شهر الوند توانست دارای بیمارستان دولتی شود و با اختصاص 250 میلیارد ریال در سفر ریاست جمهوری، نقشه های اجرایی و سازه ای تطبیق داده شده و آغاز عملیات اجرایی آن به زودی شروع می شود.
فرماندار شهرستان البرز که به همراه حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی امام جمعه شهر الوند، لطفی شهردار الوند و اعضای شورای اسلامی شهر الوند به مناسبت روز پرستار در بیمارستان رحیمیان شهر الوند حضور یافت، ضمن اشاره به همکاری مطلوب مدیریت شهری در حوزه بهداشت و درمان تصریح کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر الوند با اقداماتی که در این حوزه انجام داده اند در واقع بیش از وظایف خود نقش ایفا نموده اند و می توانیم به جرأت بگوییم که مدیریت شهری در حوزه بهداشت و درمان پیشرو بوده است.
وی با اشاره به نگرش مثبت مسئولین بیمارستان رحیمیان در خصوص احداث بیمارستان دولتی گفت: در نگاه اول چنین به نظر می رسید که ساخت این بیمارستان جهت گیری منفی مسئولین بیمارستان رحیمیان را در پی داشته باشد اما زمانیکه موضوع به اطلاع آنها رسید، دیدیم که با دیدی مثبت و از نگاهی فرصتمدارانه به این موضوع نگریستند که این خود جای تقدیر و تشکر دارد و قطعاً تسریع در پیشرفت ساخت بیمارستان دولتی در پی خواهد داشت.
عسگری در پایان سخنان خود ضمن تقدیر از شهردار و شورای اسلامی شهر و حمایت های معنوی امام جمعه شهر الوند در حوزه بهداشت و درمان اذعان داشت: کارهای ماندگاری در شهر الوند انجام گرفته است که با توجه به فقدان ساختمان مرکزی بهداشت شهرستان البرز انتظار داریم، با عنایت به تعیین تکلیف ساختمانهای نیمه کاره شهر، ساختمان نیمه کاره ستاد بحران شهرستان البرز به این مرکز اختصاص یابد تا نیازهای بهداشتی، اورژانسی و خدمات تخصصی در حوزه درمان شهروندان از این طریق برآورده شود.
حجت الاسلام و المسلمی طهماسبی امام جمعه شهر الوند نیز در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات صادقانه و خالصانه پزشکان و پرستاران بیمارستان رحیمیان، پزشکان و پرستاران را مایه سلامت جسمی انسانها دانست که انشاءا… خدمات آنها مقبول درگاه خداوند قرار گیرد.
مهندس تهرانی رئیس بیمارستان رحیمیان ضمن قدردانی از حضور مسئولین شهرستان البرز در بیمارستان، با اشاره به مشکلات پرداخت حق بیمه از سوی دانشگاه علوم پزشکی گفت: عدم پرداخت مطالبات مشکلاتی را در جهت ارائه خدمات به شهروندان ایجاد می کند.
دکتر محمدزاده مدیر بیمارستان رحیمیان نیز در سخنانی گفت: بهسازی جاده خلیج فارس در طول یکسال گذشته، کاهش چشمگیر مصدومان را در پی داشته است که این امر کاملاً محسوس است.
در پایان این دیدار مقامات شهرستان البرز و مدیریت شهری الوند با اهدای گل و لوح تبریک، از زحمات ریاست بیمارستان رحیمیان و پرستاران قدردانی کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی