مردم تحت هیچ شرایطی انقلاب را تنها نمی گذارند

لطفی شهردار و رفائی نژاد رییس شورای اسلامی شهر الوند طی پیام مشترکی شهروندان الوند و نصرت آباد را به حضور پر شور در راهپیمایی یوم ا… 22 بهمن دعوت کردند.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ در این پیام آمده است: سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یادآور روزهایی است که غیور مردان جان برکف علیه خصم روزگار به پا خاستند و کاخ های ظلم و ستم پهلوی را که نماد نابرابری و اسلام ستیزی بود در هم شکستند. روزهای گلوله و خون، اشک و آه، جای خود را به روزهایی داد که همه انتظارش را داشتند، روزهای خوش پیروزی و استقلال. قطعاً این ایام ماندگار بدون حضور و رهبری بزرگ مردی از دیار پاکان میسر نمی شد. حضرت امام رحمت ا… علیه پس از سالها مبارزه علیه ظلم و ستم نظام شاهنشاهی و استکبار جهانی با ورودش نوید بخش روزهایی بود که سرآغازش طلوع فجر انقلاب و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و امتدادش التزام عملی و حمایت از نظام ولایت مطلقه فقیه و انتهایش اتصال، همراهی و همگامی با انقلاب حضرت مهدی موعود (عجل ا… تعالی فرجه الشریف) خواهد بود انشاء الله.
فجر انقلاب قطعاً بدون حضور مردم در عرصه های مختلف محقق نمی شد و معنا و مفهومی نداشت. 22 بهمن ماه روز تجلی حضور و حمایت مردم از این انقلاب و تجدید پیمان با رهبر فرزانه خود حضرت آیت ا… خامنه ای (مد ظله العالی) است. ضمن تبریک این روز بزرگ به تمامی شهروندان الوند و نصرت آباد، از آنها دعوت می شود به مانند روزهای پرشور انقلاب و به منظور مأیوس نمودن خصم روزگار در راهپیمایی 22 بهمن شرکت نمایند و حماسه ای دیگر بیافریند و به جهانیان بفهمانند که همواره پشتیبان این انقلاب بوده و هستند و تحت هیچ شرایطی انقلاب را تنها نمی گذارند.
در پایان نیز یادی می کنیم از شهدای مدافعین حرم، کسانی که با الهام و ادراک از ارزشهای والای انقلاب در مقابل مدعیان دروغین و خوارج زمان، جانهای پاک خویش را برای دفاع از حریم اسلام نثار کردند تا خدشه ای به امنیت ایران اسلامی وارد نشود. درود می فرستیم بر روان پاکشان و از خداوند متعال می خواهیم که پاسدار صدیقی برای ارزشهای آن عزیزان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی