آگشته شهردار الوند در نشست پایانی پرسنل د ر سال 90لازمه تغییر ، شناسایی نقاط ضعف و تقویت آنهاست.

لازمه تغییر شناسایی نقاط ضعف و تقویت آنهاست و تاکید من اینست که همه پرسنل در سال 90 با اهتمام ویژه ای خدمت به مردم را سرلوحه ی کار خود قرار دهند.

آگشته شهردار الوند که در نمازخانه شهرداری و در جمع پرسنل سخن می گفت : با ابراز جمله ی فوق افزود: در سال 90 اتفاق های مختلفی در سراسر دنیا رخ داد که جنبش وال استریت و مبارزه باسرمایه داری یکی از آنها بود و همین بیداری اسلامی در کشورهایی مثل مصر ، لیبی و بحرین و مبارزه با دیکتاتور ها از جمله ی آنهاست ولی در کشور ما با تمام تحریمهایی که می شود جلوی حضور مردم را در پای صندوقهای رای می گیرند ولی مردم با لبیک به ندای رهبر عزیزمان مشارکت خوبی در پای صندوقهای رای داشتند و سیلی محکمی را به استکبار جهانی زدند و مافقط در شهر الوند 15% افزایش مشارکت نسبت به دوره های قبل داشته ایم.

آگشته با تاکید به خدمت به مردم در سال 91 گفت: پس از پرسنل می خواهم در سال 91 با تلاش و کوشش بیشتر موجب سربلندی نظام جمهوری اسلامی ایران باشیم.

شهردار الوند در پایان از پرسنل خواست که یک قدم نسبت به سال گذشته حرکت رو به جلو داشته باشند و با پول و رزق و روزی حلال ، عزت خودمان را افزایش دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی