پیام نوروزی شهردار الوند

لطفی شهردار الوند نوروز باستانی را به شهروندان الوند و نصرت آباد تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ در این پیام آمده است:

ز کوی یار میآید نسیم باد نوروزی                                      از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی

سال 95 به روزهای پایانی خود نزدیک می شود و سال 96 با آرزوها و امیدهای خود در آستانه بهار به استقبال آمده است. در سالی که گذشت همانگونه که وعده دادیم سعی کردیم به پروژه های زیرساختی شهر توجه ویژه داشته باشیم چرا که اجرای این پروژه ها، ساختارهای شهر را از منظر زیبایی شناسی، ترافیک و گردشگری شهر و همچنین سلامت شهروندان دگرگون کرده و سیمای نوینی به شهر الوند می بخشد.
بهسازی بلوار ولایت و اجرای کمربندی غربی و جنوبی از جمله اهم این پروژه ها به شمار می رود که سعی شد با اتمام بهسازی، جدول گذاری، نیوجرسی، آسفالت و تأمین روشنایی بلوار ولایت و بهره برداری آن در دهه مبارک فجر و همچنین پیشرفت حداکثری در پروژه کمربندی غربی و جنوبی طعم شیرین خدمت صادقانه را به شهروندان عزیز بچشانیم. اگر چه در این راه مسایل و مشکلات و بعضاً حاشیه هایی مطرح شد که چه خوش حافظ شیرین سخن پاسخ می دهد “تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.”
توسعه الوند با تأکید بر بهسازی ورودیهای شهر از ابتدای تصدی به عنوان شهردار همواره از اولویت های کاری اینجانب محسوب می شود که خوشبختانه تعریض بلوار خلیج فارس و بهسازی بلوار ولایت از جمله پروژه هایی است که در این حوزه به سرانجام رسیده است چرا که معتقدم دروازه های ورودی شهر نماد داشتن شهری امن، توسعه یافته و جاذب در حوزه گردشگری است و اجرای کمربندی شهر نیز در همین راستا ضمن توسعه راههای مواصلاتی کشور الوند را به شهری پویا و زنده تبدیل می کند.
در کنار این پروژه ها، شهرداری از بهسازی معابر سطح شهر الوند و نصرت آباد با اجرای جدول گذاری، روکش آسفالت و پیاده رو سازی نیز غافل نماند تا شهروندان از نزدیک حل معضلات شهری را توسط خادمان خود لمس کنند.
شهرداری در کنار اجرای پروژه های بزرگ و کوچک، مطالعات بنیادینی در حوزه ایجاد فضاهای تجاری، تفریحی و رفاهی و احداث فضای سبز با طرح های مجتمع گلها و بازارچه ایرانی- اسلامی و همچنین احداث پارک 20 هکتاری شهر الوند و 10 هکتاری ناحیه شهری نصرت آباد آغاز کرده است که در خصوص مجتمع گلها و بازارچه ایرانی – اسلامی به مرحله اجرای مسابقه ملی طراحی رسیده است.
در کنار اجرای طرح مطالعاتی پارک 10 هکتاری در نصرت آباد، کمک های مالی در اجرای سیستم فاضلاب شهری و احداث کتابخانه در این ناحیه الزامی می نمود که امیدواریم در سال جدید خبرهای امیدوارکننده ای بویژه در راستای حل معضل فاضلاب در این ناحیه از سوی شرکت آب و فاضلاب به گوش شهروندان عزیز برسد.
امیدوارم در سال جدید بتوانیم وعده های خود را در حوزه توسعه شهر و رونق گردشگری به سرانجام برسانیم و رضایت شهروندان عزیز و گرانقدر الوند را که سرمایه و پشتوانه ما در اجرای پروژه های شهرداری است را جلب نماییم.
سال نو را به تمامی شهروندان گرامی شهر الوند و نصرت آباد تبریک عرض می نمایم و امیدوارم سال 96 سالی توأم با سلامتی، بهروزی و شادکامی برای آنها باشد. انشاءا…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی