دستور ویژه شهردار الوند جهت آماده سازی و تجهیز پارک های شهر به مبلمان شهری

شهردار الوند در جلسه شورای مدیران شهرداری دستور ویژه ای جهت آماده سازی و تجهیز پارک های سطح شهر الوند به مبلمان شهری صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ لطفی شهردار الوند در اولین جلسه شورای مدیران در سال جدید ضمن صدور دستور ویژه جهت آماده سازی و تجهیز پارک های سطح شهر به مبلمان شهری جهت تأمین رفاه و آسایش شهروندان اظهار داشت:کمیته ای متشکل از واحدهای حراست، امور مالی و خدمات شهری مأمورخرید و تهیه مبلمان شهری متناسب و نصب فوری در بوستانهای شهر می شوند که امیدوارم دراسرع وقت اقدامات لازم صورت بگیرد.

وی افزود: رسیدگی به وضعیت دستشویی ها، آبخوری، بازیگاه، گل کاری و فضای سبز و آب نماها نیز از عمده مسائل مطروحه در این خصوص است که می بایست در کنار تجهیز پارک های سطح شهر مطمح نظر قرار گیرد.

لطفی با اشاره به تغییر وضعیت ناحیه شهری نصرت آباد و استقرار دهیاری در آینده نزدیک گفت: کلیه اعتبارات ناحیه شهری نصرت آباد از بودجه سال 1396 حذف و مبلغ اعتبارات به میزان 50 درصد صرف پروژه های عمرانی و 50 درصد صرف مبلمان شهری خواهد شد.

وی ضمن تقدیر از اعضای شورای اسلامی شهر در خصوص بررسی و تصویب بودجه سال 96 شهرداری، تصریح کرد: کلیه واحدهای شهرداری در راستای عملیاتی شدن بودجه سال جاری می بایست همت خود را به کار گیرند تا بتوانیم خدمات در خور و شایسته ای را به شهروندان عزیز ارائه دهیم.

شهردار الوند در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: پروژه تکمیل سرویس بهداشتی پارک نیاکان و میدان بسیج، تهیه اسناد مناقصه عمومی روشنایی کمربندی جنوبی، الحاق زمینهای جنب دانشگاه پیام نور به بهشت فاطمه(س) و ساخت حجره جهت قبور خانوادگی، اجرای آسفالت کمربندی جنوبی و غربی و اخذ مجوز احداث پارک 20 هکتاری شهر الوند از جمله کارهایی است که در اسرع وقت می بایست به نتیجه برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی