بازدید رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از پروژه های عمرانی شهرداری الوند

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ دکتر محمدی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک و رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی  در روز پنج شنبه یکم تیرماه به همراه لطفی شهردار الوند و تعدادی از مدیران شهرداری از پروژه های عمرانی بازدید کردند.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در حاشیه این بازدید ضمن قدردانی از خدمات شهردار الوند در اجرای پروژه های بزرگ عمرانی بویژه تعریض بلوار خلیج فارس اظهار داشت: این اقدامات در راستای روحیه ای است که آقای لطفی به عنوان شهردار دارند و از این طریق نیز توانستند خدمات ماندگاری را از خود به جای گذارند.

وی افزود: خدمات ارائه شده منحصر به شهروندان الوند نیست بلکه مردم استان نیز به واسطه وجود شهر صنعتی البرز از این خدمات بهره می برند.

محمدی در خصوص بازدید از کمربندی شهر الوند گفت: با بهره برداری ازاین کمربندی که طول آن 16 کیلومتر است بار سنگین ترافیک کاهش می یابد. لذا جهت تسریع در بهره برداری آن 3000 تن قیر مورد نیاز این پروژه را تأمین و در اختیار شهرداری الوند قرار می دهیم.

وی در پایان تصریح کرد: انجام این اقدامات بدون همراهی و همدلی اعضای شورای اسلامی شهر صورت نمی گیرد لذا از اعضای شورای شهر نیز تشکر می کنم و برای منتخبین جدید نیز آرزوی توفیق خدمت خالصانه و صادقانه به شهروندان الوند را دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی