در بازدید منتقدین پروژه کمربندی شمالی شهر الوند؛ شهردار الوند بر همدلی و همراهی شهروندان در اجرای پروژه های عمرانی شهر تأکید کرد

شهردار الوند: نظر تمام شهروندان حتی منتقدین محترم است.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ در بازدیدی که روز شنبه 10 تیرماه لطفی شهردار الوند به همراه منتقدین پروژه کمربندی شمالی، از طرح بازگشایی بلوار معلم به نیروی محرکه داشت ضمن بیان جمله مذکور، بر همدلی و همراهی شهروندان در اجرای پروژه های عمرانی شهر تأکید کرد.

وی اظهار داشت: در اجرای پروژه های عمرانی آنچه که بیش از هر چیز برای مدیریت شهری اهمیت دارد احساس نیاز شهروندان و گفتگو در خصوص معایب و محاسن پروژه می باشد که در این راستا ضمن ملحوظ نمودن انتقادات سعی در رفع آن و در نهایت کسب رضایت شهروندان را به همراه دارد.

شهردار الوند در ادامه افزود: در خصوص اجرای طرح کمربندی شمالی انتقاداتی از سوی تعدادی از روحانیون و سرشناسان شهر مطرح شد که طی جلسات متعدد سعی شد تا ابهامات مطروحه برطرف گردد. برگزاری این بازدید میدانی نیز در همین راستای ملموس کردن اهداف این پروژه ترتیب داده شد تا منتقدین از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی این پروژه و حل و فصل بسیاری از مشکلات شهروندان قرار گیرند.

لطفی با اشاره به مستندات اجرای این پروژه گفت: همانگونه که قبلاً نیز اشاراتی شده بود، این پروژه مصوبه شوراهای قبل را داشت و لذا شاهد بودیم منتقدین محترم به جای اینکه سراغ شهردارانی بروند که این پروژه را اجرا نکردند به مدیریت شهری حاضر که در حال اجرای مصوبه است انتقاد می کنند.

وی در خصوص نتیجه این بازدید گفت: خوشبختانه این بازدید اثرات و نتایج مفیدی را با خود به همراه داشت به طوریکه منتقدین متقاعد شدند که اجرای این پروژه بدور از هر گونه حاشیه پردازی از نیازهای اساسی شهروندان شهر الوند و تضمین کننده سلامتی و روانسازی ترافیک شهری می باشد.

photo_2017-07-06_12-46-34 photo_2017-07-06_12-46-49 photo_2017-07-06_12-46-56 photo_2017-07-06_12-46-10 photo_2017-07-06_12-47-22

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی