مدیران عامل جدید سازمانهای اتوبوسرانی و آتش نشانی معرفی و مشغول به کار شدند

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند در جلسه ای که با حضورحسن پور فرماندارشهرستان البرز،آگشته شهردارالوند،علی پوررییس واعضای شورای اسلامی شهرالوند،عقیل احمدی ،سرهنگ قاسمی،سرگردمولایی،سروان اسلامی اعضای هیئت مدیره وشورای سازمانها،مدیران واحدهای شهرداری وجمعی ازکارکنان سازمانهای فوق ودرسالن شهیدباکری تشکیل شد،مدیران عامل جدید سازمانهای اتوبوسرانی و آتش نشانی تشکیل شده بود معارفه و حکم خود را دریافت کردند.

آگشته شهردارالونددرسخنان کوتاهی هدف ازتغییر مدیران را ارتقای سطح خدمت رسانی وبالابردن سطح خدمات عمومی به مردم ذکر کرد وگفت:امروز شهرالوند درحوزه حمل ونقل واتوبوسرانی با400درصدافزایش روبروبوده ودررتبه بسیار خوبی قراردارد.شهردارالونددرخصوص خدمات اتش نشانی ؛به کاهش مدت زمان رسیدن نیروهای آتش نشانی از8دقیقیه به 3دقیقه به محل حادثه وافزایش تعداد خودروهای اطفای حریق از5دستگاه به 13دستگاه وخریدمجهزترین ستهای اتش نشانی اشاره کردوگفت :به زودی کلنگ احداث ساختمان ستاد مشترک فرماندهی اتش نشانی به زمین خواهدخورد. دراین جلسه اقایان رضا شکور  به عنوان مدیرعامل آتش نشانی و خدمات ایمنی و مجید معروفی به عنوان مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی معرفی  و با دریافت حکم خود مشغول بکار شدند.

همچنین دراین مراسم از خدمات آقایان حجت الله نعیمی مدیرعامل آتش نشانی و رضا شکور مدیرعامل اتوبوسرانی قدردانی شد .

آگشته شهردار الوند با اشاره به جمله فوق افزود : بنای کار همه ما قانون است و ما مجری قانون هستیم و هرکسی که از این امر تخطی کند باید در مراجع قانونی جواب پس بدهد. وی با اشاره به اینکه اساساً شغلی به اسم دستفروشی در قانون تعریف نشده است افزود : من بنا ندارم که با ابزار قانون شما را که قشر شریفی هستید از کار بی کار کنم و به همین منظور راهکارهایی را برای شما پیش بینی کرده ام و امیدوارم با توجه به این راهکارها برای شهروندان مزاحمت ایجاد نکنید.

شهردار الوند در ادامه به 3 نکته اساسی زیر جهت جلوگیری از ایجاد مزاحمت برای شهروندان برشمرد عدم استفاده از بلندگو ، سکونت در شهر الوند و انتقال به بازار روزهای شهرداری .

ایشان از برنامه ریزی شهرداری برای آسایش شهروندان و رفع مزاحمتهای موجود و تاثیر گذار در زندگی مردم و مهیا کردن شرایط آسان برای زندگی مردم نام برد و گفت : اگر قرار باشد هرکسی هر کاری که خودش صلاح دانست انجام دهد. هرج و مرج اتفاق می افتد و اداره شهر از دست مدیریت شهری خارج می شود. پس ما باید در مقابل هرج و مرج محکم بایستیم و اجازه برهم زدن نظم شهری را به هیچ کس ندهیم.

گفتنی است در پایان این جلسه تعدادی از دست فروشان در خصوص مشکلات موجود با شهردار الوند گفتگو کردند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی