شهردار الوند به همراه جمعی از مدیران شهرداری به دیدار رییس جدید دادگستری شهرستان البرز رفت

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ لطفی شهردار الوند در دیداری که در روز دوشنبه نهم مرداد ماه به همراه جمعی از مدیران شهرداری با دکتر محبی رییس جدید دادگستری شهرستان البرز داشت، ضمن خیرمقدم و آرزوی توفیق، وجود وی را مایه خیر و برکت برای این شهرستان ذکر کرد و افزود: در اولین فرصت مسائل و مشکلات مبتلابه در حوزه شهری مطرح و با تعامل مناسب فیمابین، راهکارهای مطلوبی ارائه خواهد شد.

وی در ادامه به برخی از مهمترین و اساسی ترین مسایل ازجمله: مدیریت پسآب تصفیه خانه شهر صنعتی البرز، تجهیزات مدرن سازمان آتش نشانی، خدمات ویژه اتوبوسرانی و نحوه خدمات دهی مطلوب به شهروندان، قابلیت ارتقای درجه از 8 به بالاتر با توجه به جهش قابل توجه در بودجه سالانه شهرداری، سدمعبر و ازدیاد مشاغل کاذب، مشکل اشتغال ومسایل مبتلا به، رفع موانع تولید اشاره و خواستار حمایت جدی دستگاه قضا از اقدامات شهرداری در این خصوص شد.

درادامه این جلسه محبی ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع مدیران شهرداری، اظهار داشت: شهرستان البرز از اهمیت زیادی برخوردار است فلذا مسائل آن نیز مهم است و شهرداری الوند به عنوان شهرداری مرکز شهرستان نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی در ادامه افزود: از آنجاییکه الوند شهری کارگر نشین است و مسائل خاص خود را در زمینه فنی و حقوقی دارد لذا تعامل سازنده و بهره گیری از نظرات مدیریت شهری جهت تسهیل در خدمات دهی به شهروندان و حل مسایل ومشکلات آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

ذاکری معاون شهردار، طاهرخانی مدیر حراست، امامی مدیر عامل شرکت شهر صنعتی البرز، شکور مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی، حسین پور مدیر عامل سازمان آتش نشانی، طارمی مدیر روابط عمومی، شفیعی مدیر و جاوید کارشناس املاک، حاج موسایی مسئول اجرائیات از مدیرانی بودند که در معیت شهردار الوند انتصاب دکتر محبی را تبریک گفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی