آگشته شهردار الونددر روز شوراها: امروز وحدت مردم و حفظ تمامیت ارضی کشور یک واجب دینی است

امروز وحدت مردم و حفظ تمامیت ارضی کشور یک واجب دینی است و دشمنان چشم طمع به خاک ایران در خلیج فارس را دارند در حالیکه مدت عمربرخی از این کشور به 30 سال هم نمی رسد.

آگشته شهردار الوند که جهت تبریک روز ملی شوراها به شورای شهر الوند رفته بود در سخنانی در جمع اعضای شورای اسلامی شهر ، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان البرز و جمعی از مدیران عامل و مدیران واحدهای شهرداری سخن می گفت : با ابراز جمله ی فوق افزود مهمترین علت تشکیل شورا از دید معمار انقلاب حضرت امام خمینی(ره) ساختار مردمی و مردم سالارانه ایشان بود و امروز ما شاهد نزدیکی دو تفکر متفاوت در بین شوراها و شهرداری ها هستیم و حضور این دو در کنار هم اتفاق بسیار خوش آیندی است و امروز از برکت وجودی این شوراها مردم نهایت بهره و استفاده را می برند.

شهردار الوند با توجه به فرارسیدن فصل تابستان و فصل استفاده از فضاهای شهری گفت : مدیریت شهری الوند فضاهای شهری و بوستانها را مدیریت کرده و با سپردن تصدی گری این مکانها برای عرضه محصولات فرهنگی و حضور هیئت های مذهبی در این فضاها آن را تبدیل به فضای فرهنگی و فضای توام با امنیت و آرامش برای مردم کرده است.

وی افزود : حفظ امنیت فضاهای عمومی شهر و از جمله بوستانها وظیفه ذاتی نیروی انتظامی است ما امیدواریم با تعاملی که با همدیگر داریم بتوانیم در مسیر خدمت به مردم و فراهم کردن امکانات رفاهی و آرامش برای آنها موفق باشیم.

علیپور رییس شورای اسلامی شهر در سخنانی از زحمات آگشته شهردار پرکار و خلاق الوند و مدیران و پرسنل شهرداری تشکر و قدردانی کرد و گفت : بنای شورا و شهرداری در سال 91 تکمیل پروژه های نیمه تمام و رفع نواقص و همچنین اجرای چندین پروژه است که در بودجه دیده شده است و امیدوارم نتیجه کار همه ما رضایت مردم ودر نهایت رضایت خداوند مهربان باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی