سرپرست شهرداری الوند معرفی شد

پس از چند روز از آغاز به کار شورای اسلامی شهر الوند، مهندس ذاکری به عنوان سرپرست شهرداری الوند معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در ششم شهریورماه، طی جلسه ای که با حضور مهندس مهتاب بهرامی و محمد عبدا… پور از اعضای شورای اسلامی شهرالوند، مدیران عامل سازمانها و شرکتهای تابعه، مدیران و پرسنل شهرداری که در محل سالن شهید باکری شهرداری برگزار شد، حکم مهندس ذاکری به عنوان سرپرست شهرداری الوند ابلاغ شد.

در ابتدا مهندس بهرامی عضو و سخنگو شورای اسلامی شهر الوند ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شهردار سابق گفت: شهرداری الوند از نیروهای توانمندی برخوردار است. لذا با بررسی پتانسیل های موجود، مهندس ذاکری را که از تجربه و توانمندی بالایی برخوردار است و اشراف و احاطه کاملی نسبت به مسائل و امور شهری دارد را به عنوان سرپرست معرفی کردیم و توقع داریم مجموعه شهرداری با ایشان همکاری لازم را به عمل آورند.

در ادامه جلسه  محمد عبدا… پور عضو و دبیر شورای اسلامی شهر الوند نیز ضمن تقدیر از لطفی شهردار سابق الوند که کارهای ماندگاری در شهر انجام داد، یادآور شد: با توجه به تجارب گذشته که کارهای ماندگاری توسط دوستانمان در شهرداری صورت گرفت این دوره نیز تلاشمان این است که با کمک و همراهی هم، کارهای بزرگ دیگری رقم بزنیم.

وی افزود: در روزهای گذشته مشکلاتی در شهر بود که در نهایت با انتخاب مهندس ذاکری که سوابق و توانمندیهای بالایی دارد این وضعیت به پایان رسید و انتظار داریم با همدلی و همراهی کلیه مدیران و کارکنان شهرداری، بتوانیم مسیر را به سمت خدمت به شهروندان، پیش ببریم.    

در این جلسه عیوض ذاکری سرپرست شهرداری نیز با اشاره به تحولات مطلوبی که در دوران مدیریت لطفی شهردار سابق رخ داد، اظهار داشت: امیدوارم این تحولات ادامه یابد و شهروندان همچنان شاهد تداوم بهبود سیما و منظر شهری و ارائه خدمات مطلوب از سوی شهرداری به شهروندان باشند.

وی در ادامه افزود: اقدامات ماندگاری از سوی شهردار سابق با همکاری و همراهی پرسنل شهرداری صورت گرفت که ارائه گزارش عملکرد ششماهه و تطبیقی می تواند خدمات خدمتگذاران واقعی را بازتاب مطلوبی دهد.

ذاکری ضمن تأکید بر نقش هماهنگی سرپرست شهرداری، گفت: در نبود شهردار این مسوولین واحدها هستند که هر کدام نقش شهردار را به عهده دارند و سرپرست شهرداری نقش هماهنگی را ایفا می کند.

سرپرست شهرداری الوند ضمن تقدیر و تشکر از فرمانداری شهرستان البرز و اعضای شورای اسلامی شهر الوند بخاطر تأکید در ارائه خدمت به شهروندان، اذعان داشت: یکی از ویژگیهای بارز اعلامی از سوی اعضای جدید شورای اسلامی شهر الوند اینست که منتظر ارائه لایحه از سوی شهرداری نمی مانند و با بررسی اوضاع و احوال شهری و شهرداری نسبت به ارائه طرح اقدام می کنند.

وی در پایان سخنان خود ضمن قدردانی از پرسنل شهرداری که طی چند روز اخیر بدون کوتاهی، به انجام وظایف و ارائه خدمت به شهروندان پرداختند، به ذکر مناسبتهای پیش روی شهرداری پرداخت و وظایف واحدهای مختلف را احصاء و ابلاغ کرد. 

DSC_1090

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی