خبر خوش شهردار الوند در برنامه رادیویی شهر به شهر به شهروندان :افتتاح کلیه پروژه های نیمه کاره در سال 91

سعید آگشته شهردار الوند در مصاحبه با برنامه رادیویی شهر به شهر که در محل بوستان ملت شهر الوند برگزار می شد با اشاره به اینکه دهها عنوان پروژه در سال 91 اجرا خواهند شد ، گفت : با افتتاحیه پروژه های نیمه کاره در حال اجرای شهرداری ، سال 91 سال بسیار خوبی برای شهروندان الوندی و نصرت ابادی خواهد بود.
وی با طرح 3 سئوال در این برنامه در مورد مسایل شهری ، توجه شهروندان را به اندیشه در مورد این سئوال و پاسخ آنها معطوف ساخت
این سئوالها به شرح زیر است :

1- علت توسعه شهر الوند از سال 1342 که روستایی کوچک بوده است ، چیست؟

2- علت اجرای پروژه باغ پرندگان در کنار صنعت چیست ؟

3- اگر شما شهردار یک شهر ترکیبی مسکونی ، صنعتی بودید اولین کاری که می کردید چه بود؟

علیپور رییس شورای اسلامی شهر الوند نیز در مصاحبه با رادیو و برنامه شهر به شهر ، گفت: الحمدلله همدلی بسیار خوبی بین شهرداری و شورا وجود دارد که موجب پیشرفت شهر و البته خدمت رسانی مطلوب به شهروندان شده است .

عادل پور امام جمعه الوند نیز در بخشی از مصاحبه خود با رادیو گفت : شهرداری و شورای اسلامی شهر الوند کارهای ارزنده ای را برای شهر انجام داده اند که همگی در مسیر تعالی شهر قراردارد. وی با اشاره به اهدای زمین از سوی شهرداری و شورای شهر جهت احداث مصلی گفت : امیدوارم با کمک همه مردم مومن و خداجو این پروژه ی بزرگ مصلی به شهر بنشیند تا مردم عزیز از این خدمات استفاده مطلوب را ببرند.

علی قدمی رییس هیئت ورزشهای همگانی شهر الوند نیز در بخشی از سخنان خود از حضور گسترده شهروندان در تمامی مراسم ورزشی که توسط این هیئت برگزار می گردد تشکر و قدردانی کرد و افزود : ملت قهرمان ایران همیشه ثابت کرده اند که هرکجا که مسئولین صلاح بدانند در صحنه حاضر می شوند . قدمی از همایش پیاده روی بزرگ شهرستانی با حضور شبکه 3 در شهر الوند در تیرماه سال 91 اشاره کرد و گفت : امیدوارم با اهدای دو دستگاه پراید و 300 دستگاه دوچرخه در همان روز به شهروندان ، قدردان زحمات آنها باشیم .
گفتنی است برنامه شهر به شهر به تهیه کنندگی آقای نوری زاده در طول بیش از 3 ساعت و با حضور افراد نخبه و برتر و جمعی از مسئولین شهر الوند و با حضور جمع گسترده ای از شهروندان برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی