سرپرست شهرداری الوند در جلسه شورای مدیران و کارشناسان: در زمان سرپرستی نه تنها پروژه های عمرانی متوقف نشد بلکه آنها را شتاب بخشیدیم

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ جلسه شورای مدیران و کارشناسان شهرداری الوند در روز سه شنبه 28 شهریورماه در سالن شهید باکری شهرداری برگزار گردید. مهندس ذاکری در این جلسه اظهار داشت: شروع به کار تصدی سرپرستی شهرداری با شروع هفته دولت و بازدیدهای مسئولین استانی بویژه استاندار محترم قزوین و معاونت محترم امور عمرانی استانداری همراه بود که خوشبختانه در همین بازدیدها مسایل و مشکلات اقتصادی و مالی شهرداری به سمع و نظر ایشان رسید که در نهایت با مساعدتهای صورت گرفته از محل سهم ارزش افزوده و اعتبارات متمرکز و محلی شهرداری، توانستیم بیشتر مطالبات پرسنل شهرداری، پیمانکاران عمران، فضای سبز و خدمات شهر و برندگان مسابقه ملی بازآفرینی شهری را پرداخت کنیم.

وی افزود: در دوران تغییر و تحول مدیریتی در شهرداری معمولاً پروژه های عمرانی با وقفه و بلاتکلیفی مواجه می شود که ما نه تنها با این وضعیت روبرو نبودیم بلکه روند اجرای پروژه های عمرانی را شتاب بخشیدیم.

سرپرست شهرداری الوند ضمن تقدیر و تشکر از پرسنلی که در حوزه درآمدزایی شهرداری فعالیت دارند، تصریح کرد: یکی دیگر از اقدامات مؤثر در دوران سرپرستی فعال شدن کمیته درآمد شهرداری است که این خود باعث پویایی و رونق واحدهای درآمدی شهرداری شده است.

وی در ادامه افزود: اهدای جوایز مسابقات ملی بازآفرینی شهری، اجرای طرح ضربتی جمع آوری نخاله های ساختمانی از سطح شهر الوند، گل کاری فضاهای سبز شهری، برگزاری جشن های غدیر و قربان، مکان یابی زمین جهت پارکینگ سازمان اتوبوسرانی، برگزاری جلسه با اداره ثبت شهرستان البرز در خصوص تعیین تکلیف زمینهای شهرداری، برگزاری مزایده زمینها و املاک شهرداری، تعیین تکلیف کمیسیون های شهرداری از طریق معرفی نمایندگان محترم شورای اسلامی شهر و روکش آسفالت معابر سطح شهر از دیگر اقداماتی است که در هفته های اخیر صورت گرفته است.  

ذاکری ضمن انتقاد از برخی از مدیران در خصوص عدم توجه به جمله خود مبنی بر اینکه هر کدام از مدیران در فقدان شهردار، می بایست نقش شهردار را ایفا کنند افزود: مفهوم و منظور این جمله به صورت صریح و واضح اینست که صرف و صلاح شهر و شهرداری در نظر گرفته شود که با تفهیم شرح وظایف و کدهای خدمتی، فهم آن مشکل نیست.

وی افزود: از آنجاییکه شهر و شهرداری الوند در سطح کشور شناخته شده است لذا توقع داریم در تمامی موارد انتظارات خدماتی، عمرانی، فنی و شهرسازی و … برآورده شود.

معاونت سابق شهرداری الوند در پایان سخنان خود ضمن تأکید بر نظم و انضباط اداری، همکاری با هیأت بازرسی مستقر در شهرداری الوند، تلاش در تحقق اهداف عالیه شهرداری و برنامه ریزی لازم در خصوص مناسبتهای پیش رو نظیر آغاز سال تحصیلی، هفته دفاع مقدس، فرارسیدن ماه محرم و عزاداری سید و سالار شهیدان، دستورات لازم را جهت اجرای مطلوب این مناسبتها صادر کرد.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی