جوادی سکان شهرداری الوند را به دست گرفت

شهردار الوند: خود را شهردار همه اقوام الوند می دانم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ مراسم تودیع و معارفه شهرداران شهر الوند در روز چهارشنبه 5 مهرماه با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در تالار شهر الوند برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام علی طهماسبی امام جمعه الوند ضمن بیان اینکه همه ی برکات و حق انتخاب را امام شهیدان و  نظام اسلامی  به ما داده است، افزود: یک سویه کردن مسئولان یکی از خطراتی است که ما را تهدید می کند بنابراین این را مد نظر قرار دهیم که همه ی ما یک قوم واحد هستیم و هیچ گونه سمت و سوی قومیتی در کارها وجود نداشته باشد.

وی ضمن اعلام حمایت همه جانبه از شهردار جدید اظهار داشت: همه ما باید شهردار را برای تعالی شهر کمک کنیم و امروز شهردار منتخب شهردار همه ماست.

طهماسبی با تأکید بر حفظ آبروی مسئولین و اینکه یک سویه کردن شهردار آفت بزرگی برای شهر است، ابراز داشت: مسئولان آبرویی دارند که ما باید این آبرو را حفظ کنیم بنابراین پسندیده نیست تا موارد در تریبون عمومی اعلام شود بلکه باید به صورت دوستانه به حل مسائل و مشکلات همت اهتمام ورزیم.

رضا عسگری فرماندار شهرستان البرز نیز در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شوراهای دوره چهارم، اظهار داشت: امروز اگر عمران و آبادانی در شهر صورت گرفته، به برکت حضور مردم است.

وی افزود: مطمئناً در دوره پنجم شوراهای اسلامی شهر الوند نیز پروژه های نیمه تمام به اتمام خواهند رسید و شاهد شتاب بسیار خوبی در این حوزه ها خواهیم بود.

فرماندار شهرستان البرز با اشاره به اینکه شهردار جدید شهر الوند در گذشته از پرسنل همین شهرداری بود، تصریح کرد: انتخاب ایشان به این سمت نشان دهنده توانمندی و شناخت کافی از شهر است بنابراین توقع مردم نیز از مدیریت شهری جدید بیشتر می شود.

وی در پایان سخنان خود ضمن تأکید بر همدلی و همراهی مسئولین با شهردار منتخب، خاطر نشان کرد: شهردار تمام هم و غم خود را برای خدمات رسانی مردم انجام دهد و مطمئنا تمامی مسئولان نیز همکاری و پشتیبانی لازم را خواهند کرد و الوند را به جایگاهی که در شان آن است می رسانیم.

 رضا گروسی مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری قزوین نیز طی سخنانی ضمن تقدیر از شهردار سابق و آرزوی موفقیت برای شهردار جدید، از تمامی کسانی که برای انتخاب جعفر جوادی به عنوان شهردار تلاش کردند، تشکر کرد و اظهار داشت: آنچه که در خروجی نهایی حوزه ی مدیریت شهری هست تکریم مردم و شهروندان است که به دنبال آن آرامش آسایش و امنیت را به دنبال دارد.

وی آرامش و امنیت را در وصول به نتیجه مهم دانست و افزود: هرجا که‌منافع اقلیت بر منافع اکثریت سایه اندازد آن‌جا است که امنیت به خطر می افتد.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری قزوین با تأکید بر احترام به قانون و رأی اکثریت، آن را احترام به حق دانست و افزود: شورای اسلامی شهر الوند با احترام به قانون و تبعیت از آن شهردار را انتخاب کرده اند و بنابراین باید به انتخاب آن ها احترام گذاشت.

وی افزود: حکم شهردار منتخب پس از طی مراحل قانونی توسط استاندار محترم صادر شد  فلذا شهردار جدید متعلق به همه مردم الوند است و این باید مورد توجه همگان قرار گیرد.

گروسی در پایان با اشاره به اهمیت کار کردن و ارائه ی خدمات مطلوب به شهروندان اظهار امیدواری کرد: شهردار جدید ضمن استفاده از تمام ظرفیتهای موجود در شهر الوند، با مجموعه استان و فرماندار همراه و برای خدمات رسانی به مردم تلاش کند.

سهراب ذاکری رییس شورای اسلامی شهر الوند نیز ضمن سخنانی به تشریح برنامه های شورای اسلامی شهر پرداخت و تاکید کرد:  آینده نگری و اقتصاد مقاومتی سرلوحه کار شورا قرار دارد و برنامه های بلند مدت و اهداف فرهنگی، هنری و پروژه محوری می تواند کمک مؤثری به رونق و درآمد شهرداری بکند.

وی افزود: با همدلی و هماهنگی با دولت محترم، برنامه های شهرداری را پیش خواهیم برد.

ید الله لطفی شهردار سابق الوند نیز در این مراسم به تشریح اقدامات خود در طول تصدی مدیریت شهری پرداخت و ابراز داشت: با همت والای شورای شهر و فرماندار محترم بلوار خلیج فارس تعریض شد و با شروع پروژه های کمربندی شهر، به نقطه کور شهر الوند پایان دادیم.

وی افزود: نگاه دولت تدبیر و امید به بخش حوزه سلامت ما را وادار به اهدای ساختمان ۵ طبقه به منظور ساخت بیمارستان دولتی کرد.

لطفی در خصوص مشارکت شهروندان و ارتقای بودجه شهرداری گفت: حس مشارکتی مردم الوند و نگاه روحانیون باعث شد شهرداری از بودجه ی ۳۰ میلیارد تومانی به بودجه ۱۱۰ میلیارد تومانی برسد.

وی در پایان ضمن حلالیت طلبی از بابت اقدامات انجام نشده اذعان داشت: با همت بالا و نگاه به دور از گرایش های سیاسی وحدت و اتحاد خود را حفظ و دست شهردار را بگیریم و یاری رسان باشیم.

جعفر جوادی شهردار جدید الوند نیز طی سخنانی اظهار داشت: امروز خوشحالم که در جایگاهی قرار دارم که با اعضای محترم شورا دغدغه مشترک داریم. امروز شهرما سرشار از جوانان و ظرفیت های متعددی است که باید از آن استفاده کرد.

وی الوند ۱۴۰۰ را شهری بر پایه توسعه عدالت محور عنوان کرد و افزود: الوند شهری خواهد بود که عدالت محور خواهد بود نه رابطه محور، لذا مهم ترین اصل در اقدامات ما توسعه همه جانبه عدالت محور و سپردن اقدامات به دست خود مردم است.

وی در پایان گفت: نگاه ما در مجموعه شهرداری نگاهی فراجناحی و فرا قومیتی است و ما هیچ گروه و دسته ای را ترد نمی کنیم بلکه دست همکاری به روی همه اقشار دراز می کنیم.

در پایان مراسم با حضور مسئولین استانی و شهرستانی از لطفی شهردار سابق الوند و ذاکری سرپرست شهرداری الوند تقدیر و حکم جوادی شهردار جدید به وی ابلاغ گردید.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

DSC_3198

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی