شهردار الوند در نخستین دیدار با پرسنل شهرداری الوند: قانون و رعایت سلسله مراتب اداری مبنای کار در شهرداری است

جوادی شهردار الوند با حضور در بین پرسنل شهرداری الوند رئوس برنامه های خود را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این دیدار که در روز پنجشنبه ششم مهرماه بعد قرائت زیارت عاشورا با حضور مدیران و پرسنل شهرداری الوند برگزار شد، جوادی شهردار الوند اظهار داشت: اولویت در اداره شهرداری، نظم و انضباط کاری، رعایت کامل قوانین و مقررات و سلسله مراتب اداری می باشد.

وی افزود: همانگونه که در گذشته تجربه مشترکی با پرسنل شهرداری دارم واقفم که پرسنل شهرداری افرادی توانمند، خوشفکر و مومن هستند لذا چنانچه ضعف و مشکلاتی نیز وجود دارد با کمک و همکاری یکدیگر این مسائل را بر طرف می کنیم.

شهردار الوند شفاف سازی را یکی دیگر از اصول کار در شهرداری اعلام و تصریح کرد: هیچ چیز پنهانی در مدیریت شهری بین شهروندان و شهرداری و حتی بین پرسنل، وجود ندارد که این خود می تواند شهرداری را از آسیبهای زیادی محفوظ نگه دارد.

وی با اشاره به اینکه پرسنل شهرداری دست راست شهردار هستند، افزود: در همین راستا باید توانمندی آنها را به نقطه مطلوب برسانیم و به مسائل و مشکلات آنها بویژه در حوزه مالی توجه بیشتری معطوف کنیم که لازمه آن ارتقای درآمد شهرداری است.

جوادی اذعان داشت: اگر منابع انسانی بدرستی هدایت شوند می توانند تحولی شگرف در عملکرد شهرداری و شهر داشته باشند لذا از پیشنهاداتی که به این مسیر کمک کند، حمایت می کنیم.

وی در پایان سخنان خود توسعه عدالت محور را به عنوان شعار خود مطرح و اظهار امیدواری کرد: با توکل به خداوند متعال و حمایت شما پرسنل زحمت کش، تلاش داریم تا شهری در خور و شایسته برای شهروندان بسازیم.

پیش از سخنان شهردار الوند، ذاکری سرپرست شهرداری گزارشی از عملکرد شهرداری در طول مدت سرپرستی ارائه و به برخی از مسائل و مشکلات آن اشاره کرد.

DSC_3251 DSC_3253 DSC_3265

DSC_3261

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی