شهردار الوند در مراسم گرامیداشت روز آتش نشان: نجات جان انسانها یکی از لذت بخش ترین کارهاست

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با حضور در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری الوند روز آتش نشان را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت روز آتش نشان در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری الوند و با حضور جوادی شهردار الوند، سهراب ذاکری رییس شورای اسلامی شهر الوند، عبدا… پور عضو شورای اسلامی شهر الوند، عیوض ذاکری معاونت شهرداری، حمیدی سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری الوند و تعدادی از مدیران شهرداری برگزار شد، جوادی شهردار الوند در سخنانی، نقش آموزش را در کاهش حوادث مهم ارزیابی کرد و افزود: آموزش شهروندان از مقولات مهمی است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی افزود: نجات جان انسانها یکی از لذت بخش ترین کارهاست و از پرسنل زحمتکش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی که همواره در این راه از جان مایه می گذارند تقدیر و تشکر می کنم.

سهراب ذاکری رییس شورای اسلامی شهر نیز در این مراسم تصریح کرد: تجهیز سازمان آتش نشانی به تجهیزات مدرن به لحاظ جمعیت صد هزار نفری شهر الوند و وجود شرکت شهرصنعتی البرز از دغدغه های اصلی مدیریت شهری است که باید به صورت جدی به آن توجه کرد.

وی در پایان سخنانش گفت: پیش بینی شرایط سخت و بحرانی از جمله آینده نگریهای سازمان آتش نشانی است.

در انتهای این مراسم با اهدای لوح و هدایایی از کلیه پرسنل بازنشسته و شاغل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری الوند قدردانی شد.

IMG_20170928_131616 IMG_20170928_131638 IMG_20170928_131631

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی