شهردار الوند در جمع اهالی ورزش: امکانات ورزشی باید به صورت عادلانه در اختیار تمام هیئت های ورزشی قرار گیرد

جوادی شهردار الوند در پی درخواست جمعی از اهالی ورزش، طی نشستی در جریان مسائل و مشکلات ورزشی شهر الوند قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این نشست که عصر روز سه شنبه 11 مهرماه در سالن شهید باکری با حضور جمعی از رؤسای هیأت های ورزشی و مربیان باشگاهها و قهرمانان کشوری شهر الوند برگزار شد، جوادی شهردار الوند با اشاره به حماسه حسینی اظهار داشت: امام حسین(ع) در راه رسیدن به هدفش جان و مال و هرآنچه که داشت، گذاشت.

وی در ادامه با اشاره به امکانات شهرداری در حوزه ورزشی گفت: همه امکاناتی که ما داریم در اختیار شهروندان عزیز است و چنانچه راهکاری جهت استفاده بهینه از امکانات موجود شهرداری وجود دارد، استقبال می کنیم.

جوادی با اشاره به کمبود اعتبار در شهرداری افزود: واگذاری سالن های سطح شهر به هیأت های ورزشی علاوه بر کاهش هزینه های نگهداری، می تواند با درآمدزایی به رشد و توسعه امکانات ورزشی شهر نیز کمک کند.

وی با تأکید بر اینکه شهردار تمام شهر هستم نه جناح یا قوم خاص تصریح کرد: امکانات ورزشی باید به صورت عادلانه در دسترس هیئت های ورزشی قرار گیرد و هیچ گروه یا قشری نباید از این امکانات محروم بماند.

شهردار الوند ضمن اشاره به تجلیل از قهرمانان ورزشی در طول سال، خاطر نشان کرد: این اقدام تأثیر بسزایی در رشد و گسترش ورزش در جامعه دارد و کسب مقام توسط ورزشکاران شهر، سربلندی و افتخار برای شهر الوند به همراه دارد.

وی در پایان سخنان خود افزود: سلامت اخلاقی بر سلامت جسمی مقدم تر است و می بایست در کنار تمرین جسمی تمرین روحی نیز انجام گیرد تا الگوسازی در جامعه نیز بدرستی صورت گیرد.

در ابتدای این نشست رؤسای هیأت های ورزشی، مربیان باشگاهها و قهرمانان کشوری به بیان مسائل و مشکلات خود در حوزه های مختلف ورزشی نظیر واگذاری سالن ها به هیئت های ورزشی، مدیریت نامطلوب بخش خصوصی، نبود سالن مجهز برای تعدادی از رشته ها، کمبود اعتبار در اعزام ورزشکاران به مسابقات ملی، فقدان بوستان بانوان و عدم تجلیل از ورزشکاران پرداختند و از شهردار الوند حمایت و همکاری هرچه بیشتر با ورزشکاران را خواستار شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی