دیدار نماینده مجلس شورای اسلامی با شهردار الوند

زرآبادی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با جوادی شهردار الوند دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این دیدار که صبح روز پنج شنبه 13 مهرماه در دفترکار شهردار الوند صورت گرفت، زرآبادی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک طی سخنانی اظهار داشت: پتانسیل های شهر الوند بویژه در حوزه صنعت در کشور بی نظیر است و لازمه شکوفایی و رونق اقتصادی آن، تدبیر در اداره امور صنعتی با در نظر گرفتن مسیر توسعه، شناساندن فرصت های شغلی و ظرفیت های سرمایه گذاری به سرمایه گذاران داخلی و خارجی، ایجاد گردشگری صنعتی، ایجاد محلی جهت ارائه خدمات و کالاهای تولیدی در شهر صنعتی البرز است.

وی تغییر مدیریت شهر صنعتی البرز را یکی از خواست های مردم شهر الوند عنوان کرد و افزود: در سالهای گذشته در حق مردم شهر الوند ظلم شده است و تغییر مطلوبی در زندگی خود احساس نکردند لذا وظیفه خود می دانم به عنوان نماینده این مردم از حقوق و منافع آنها دفاع کنم و از هر اقدامی که به وضعیت مطلوب آنها کمک کند، دریغ نکنم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در ادامه تصریح کرد: در همه عرصه ها باید در مقابل اقدامات مافیایی و کسانی که صرفاً به فکر منافع خود می باشند، ایستاد و جلوی آنها را گرفت.

وی در پایان ضمن اعلام حمایت و پشتیبانی از اقدامات شهرداری الوند در مسیر رشد و توسعه صنعت در شهر صنعتی البرز، خاطرنشان کرد: با تهیه نقشه راه، بسترهای ورود سرمایه گذار به شهرصنعتی البرز فراهم و شاهد رشد و شکوفایی شرکتها و صنایع در شهر صنعتی البرز خواهیم بود.

در این جلسه جوادی شهردار الوند نیز با بیان اینکه شهر صنعتی البرز با وجود مدیرعامل خوش فکر، خلاق و توسعه مدار زنده خواهد شد، اظهار داشت: یکی از خواست های مردم که در روز معارفه نیز جلوه کرد، استقبال از تغییر بود و لذا ضروری دانستیم که جهشی نیز در مدیریت شهر صنعتی البرز در راستای خواست مردم و نمایندگان آنها، داشته باشیم.

وی الوند را جزو استعدادهای برتر کشور دانست و افزود: با توجه به کسب رتبه های برتر در حوزه های ورزشی و علمی امروزه شاهد هستیم که شهر الوند جایگاه بالایی در سطح کشور دارد بطوریکه در برخی رشته های ورزشی، الوند به کانون توجه بدل گردیده است.

شهردار الوند با اشاره به تهیه نقشه راه در جزئی ترین امور شهرداری، تصریح کرد: این نقشه راه به مدیریت های زیر مجموعه نیز تسری می یابد و انشاء ا… شاهد اقدامات مطلوب در راستای خدمت هرچه بیشتر به شهروندان عزیز خواهیم بود.

وی در پایان سخنان خود گفت: با توجه به اینکه شهر صنعتی البرز از قدمت و جایگاه بالایی در سطح کشور برخوردار است لذا آنگونه که باید و شاید مورد توجه و عنایت مسئولین کشور قرار نمی گیرد و با وجود گمرک و راه آهن و برتری نسبت به شهرهای صنعتی جدیدالاحداث در این زمینه، از امتیاز منطقه ویژه اقتصادی برخوردار نیست، لذا امیدوارم با حمایت و پیگیریهای شما نمایندگان محترم، این مشکل نیز برطرف گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی