رییس شورای اصلاح طلبان شهرستان البرز: شهردار الوند از چهره های شناخته شده و کارآزموده شهر است

شورای اصلاح طلبان شهرستان البرز با شهردار الوند دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این دیدار که دیروز جمعه 14 مهرماه در دفتر شهردار الوند صورت گرفت، جوادی شهردار الوند اظهار داشت: شهرداری الوند نسبت به گذشته از لحاظ نیروی انسانی تغییرات بزرگی داشته است بطوریکه امروزه نیروهای تحصیل کرده زیادی در شهرداری حضور دارند و به لحاظ تأثیر گذاری می توان از آنها در حوزه مدیریتی استفاده کرد.

وی با تأکید بر سابقه سکونت در شهر، الوند را شهری متنوع از اقوام گوناگون دانست و گفت: قوم گرایی چنانچه در خدمت به شهروندان و نفی هر گونه جناح بندیهای قومی و سیاسی باشد، خوب و مطلوب است و همانگونه که در ابتدای کارم نیز به آن اشاره کردم بنده شهردار همه شهروندان عزیز بدور از هر قوم و گروهی هستم و در راستای توسعه و رفاه شهر نیز همه باید یکصدا و متحد شویم و اختلاف سلیقه ها خللی در این مسیر ایجاد نکند.

شهردار الوند در ادامه خطاب به مخالفین و کسانی که در شورای اسلامی شهر به وی رأی ندادند گفت: وظیفه من خدمت به مردم در جهت عمران و آبادانی و توسعه همه جانبه شهر است و برای جلوگیری از تضییع حقوق شهروندان، دست دوستی به طرفتان دراز می کنم و تقاضا دارم ضمن پیگیری خواسته های قانونی خود، با مشارکت و همفکری دیگر اعضای شورای اسلامی شهر، تیم مدیریت شهری را یاری نمایید.

جوادی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به بودجه شهرداری در سنوات گذشته اذعان داشت: امروزه باید بودجه شهرداری به صورت واقعی تنظیم شود و می بایست از کلی گویی و تعریف بودجه غیر واقعی پرهیز کنیم.

وی در ادامه افزود: سطح آگاهی و شعور مردم در جامعه امروز بسیار بالاست و ارائه اطلاعات نادرست و پنهانکاری، توهین به آنها محسوب می شود.

شهردار الوند با تأکید بر توسعه همگانی به عنوان یکی از برنامه های مهم خود که می بایست به صورت عادلانه نیز تهیه گردد، ابراز داشت: یکی از محورهای این برنامه توجه ویژه به جوانان است که باید سرمایه گذاری لازم در حوزه آموزش همه جانبه آنها صورت گیرد.

وی یکسان دیدن پروژه ها در جای جای شهر را از برنامه دیگر خود عنوان کرد و افزود: یکسان دیدن پروژه ها به معنای اجرای یک نوع پروژه در بخشهای مختلف شهر نیست بلکه توجه به نیازهای هر منطقه و اجرای پروژه های گوناگون و مورد نیاز ساکنین آن منطقه است که البته در تعریف بودجه نیز باید عدالت رعایت گردد.

جوادی در ادامه اضافه کرد: مهمترین و سومین اصل در توسعه همه جانبه سپردن امور به خود مردم است. لذا از تشکلهای مردمی و حزبی که در این راستا قدم بردارند حمایت می کنم.

وی ضمن استقبال از بیان نقطه نظرات و انتقادات در حوزه مدیریت شهری از سوی همه اقشار جامعه، خاطر نشان کرد: بیان نقطه نظرات و انتقادات در واقع کمک و حمایت از مدیریت شهری است که قصد دارد تمام همت خویش را در راستای خدمت مطلوب به شهروندان به کار بندد.

شهردار الوند در پایان سخنان خود با اشاره به سخنان امام حسین (ع) در شب عاشورا و اهمیت حق الناس اظهار داشت: عدم توجه به خواست و نیاز شهروندان حق الناس است که می بایست به آن توجه کرد و انشاءا… به کمک انجمن های مردمی و کارشناسان فعال و زحمت کش شهر و شهرداری را به سمت توسعه پیش ببریم.

در این دیدار عین ا… صادقی رییس شورای اصلاح طلبان نیز تصریح کرد: نیروی انسانی در بحث مدیریت مهمترین عامل محسوب می شود و بسیار خرسندیم که شهردار الوند از چهره های شناخته شده و کارآزموده شهر است.

وی در پایان سخنان خود خطاب به شهردار الوند گفت: در مدیریت مبحثی داریم به نام صدای مشتری، که لازم است شنیده شود و لذا با توجه به برنامه هایی که بیان کردید نشان می دهد مدیری عملیاتی هستید و تفکر شما پشتوانه خوبی در اجرای برنامه های شهرداری خواهد بود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی