شهردار الوند در دیدار با مسئولین قضایی شهرستان البرز: با تمام وجود آمده ام تا قانونمند عمل کنم

جوادی شهردار الوند به اتفاق محمد عبدا… پور دبیر و عضو شورای اسلامی شهر الوند و تعدادی از مدیران شهرداری و شرکت شهر صنعتی البرز با دکتر محبی رئیس دادگستری و محمود خانی دادستان شهرستان البرز دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این دیدار که در روز یکشنبه 30 مهرماه به منظور هم افزایی و تعامل هر بیشتر مدیریت شهری با مدیران قضایی شهرستان البرز صورت گرفت، جوادی شهردار الوند با اشاره به بازدیدهای خود از شرکتهای شهر صنعتی به بیان مشکلات آنها پرداخت و اظهار داشت: باید نگاه ویژه ای به شهر صنعتی البرز معطوف شود چرا که با وجود گمرک و راه آهن به عنوان مزیت های منحصر به فرد این منطقه، همچنان شاهد بی توجهی مسئولان و افول شرکتهای تولیدی و صنعتی هستیم.

وی با تأکید بر تشکیل ستاد احیای شهر صنعتی البرز و معرفی این منطقه به عنوان منطقه ویژه اقتصادی، گفت: وقتی که زیرساختهای بزرگی در شهرصنعتی البرز وجود دارد چرا باید در جای دیگر سرمایه گذاری شود و از آنجاییکه یکی از مولفه های مهم در تشخیص منطقه ویژه اقتصادی وجود گمرک در آن است لذا به کمک خانم زرآبادی نماینده محترم و عضور کمیسیون صنعت و معدن مجلس شورای اسلامی در تلاش هستیم تا این موضوع در شهر صنعتی البرز به نتیجه کامل برسد تا شاهد رشد و رونق اقتصادی و رفع معضل بیکاری در سطح استان باشیم.

شهردار الوند در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به رعایت قانون و عدم تبعیض در ارایه خدمت به شهروندان تصریح کرد: با تمام وجود آمده ام تا قانونمند عمل کنم و تنها چیزی که برای من اهمیت دارد شهر الوند و خدمت به شهروندان آن جدای از هر قومیت و جناح است.

وی در پایان سخنان خود اظهار امیدواری کرد: به کمک همکارانم در شهرداری خدماتی ارائه دهیم که هم مردم و هم مجموعه مدیران نظارتی از عملکردمان راضی باشند.

دکتر محبی رییس دادگستری شهرستان البرز نیز در این دیدار بر تعامل و همکاری شهرداری با مدیران قضایی شهرستان تأکید کرد و افزود: ارائه خدمت در شهرستان منحصر به اداره یا دستگاه خاصی نیست بلکه مجموعه مدیریتی شهرستان در تمامی حوزه وظیفه خدمات رسانی به شهروندان را به عهده دارند لذا می بایست این ادارت نیز همبستگی و همکاری لازم را در این زمینه داشته باشند.

وی رعایت حق و حقوق و تمکین به قانون را از جمله وظایف همگانی به ویژه مجموعه شهرداری عنوان و تصریح کرد: در حوزه شهروندی این مسایل به وضوح شرح داده شده است لذا انتظار اینست که هم شهروندان و هم مجموعه مدیریت شهری نسبت به رعایت این امر اهتمام ویژه ای داشته باشند.

محمودخانی دادستان شهرستان البرز نیز طی سخنانی بر لزوم توجه هر چه بیشتر به شهر صنعتی البرز تأکید کرد و افزود: مشکلات شهرصنعتی البرز نظیر تصفیه خانه و شرکتهای ورشکسته از جمله مسائلی است که شهر الوند را با مشکلات عدیده ای مواجه کرده است لذا ضمن همکاری دستگاههای ذیربط، انتظار می رود تا دولت نیز در این خصوص تدابیر لازم را بیاندیشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تأکید بر پرهیز از منافع جناحی و قومی در مجموعه شهرداری، اظهار داشت: خدمت به شهروندان از جمله فرایضی است که همه اقشار و گروه ها را در بر می گیرد لذا از مجموعه شهرداری در تمام سطوح این انتظار می رود تا با انسجام و هماهنگی هر چه بیشتر این موضوع را پیگیری نمایند و در راستای ارتقای وضعیت اجتماعی و ساختاری شهر بدور از هرگونه نگاه قومیتی، برای حل مشکلات مردم بکوشند.

دادستان شهرستان البرز در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای مجموعه مدیریت شهری الوند ابراز داشت: انتخاب شهردار حق مسلم اعضای شورای اسلامی شهر است لذا توصیه من اینست که شهردار را در انتخاب مدیران خود آزاد گذاریم تا از طریق نتیجه حاصله، بتوانیم عملکرد آن را قضاوت کنیم.

????????????????????????????????????

DSC_5253

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

 

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی