شهردار الوند در جلسه شورای مدیران و کارشناسان شهرداری :آمده ایم تا صادقانه خدمت کنیم و هیچ اجر و پاداشی بالاتر از خدمت رسانی به شهروندان برای من نیست

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ اولین جلسه شورای مدیران و کارشناسان شهرداری و سازمانهای تابعه در دوران تصدی جوادی شهردار الوند در صبح روز چهارشنبه 10 آبانماه در سالن شهید باکری شهرداری الوند برگزار شد.
در این جلسه جوادی شهردار الوند ضمن تأکید بر برنامه ریزی و اجرای اصولی امور، اظهار داشت: در مدیریت مجموعه شهرداری با برنامه و فکر عمل خواهیم کرد بطوریکه دو بار فکر می کنیم و یک بار حرف می زنیم.
وی در ادامه افزود: به وجود پرسنل توانمند و همکاری با آنها اعتقاد داریم و می دانیم که چنانچه پرسنل از توانایی بالایی برخوردار باشند عملکرد مطلوبی نیز خواهند داشت.
جوادی با تأکید بر مشارکت پرسنل در مدیریت درآمد و هزینه تصریح کرد: می بایست بالاترین درجه رفاه و آسایش را برای پرسنل زحمت کش شهرداری در نظر بگیریم تا این ذخایر عظیم سازمانی، انگیزه و اشتیاق لازم را برای خدمات رسانی مطلوب به شهروندان داشته باشند.
وی نظم و انضباط کاری را از مؤلفه ها و شاخصه های بارز یک پرسنل خدمت رسان عنوان کرد و افزود: هدف ما خدمت رسانی به شهروندان عزیز است لذا می بایست در وهله نخست، نظم و انضباط اداری را نهادینه کنیم و نسبت به وظایف خود پاسخگو باشیم.
شهردار الوند ضمن انتقاد از عملکرد برخی پرسنل در دشمنی و تخریب مدیریت شهرداری ابراز داشت: رقابت امری طبیعی و جزء لاینفک پیشرفت در امور است ولی زمانیکه پای دشمنی به میان می آید شاهد پسرفت و عملکرد نامطلوب شهرداری خواهیم بود.
وی با تأکید بر مهربانی و صداقت در روابط سازمانی و انجام امور شهروندان گفت: آمده ایم تا صادقانه خدمت کنیم و هیچ اجر و پاداشی بالاتر از خدمت رسانی به شهروندان و همکاران برای من نیست و از شما می خواهم که در این مسیر همراه و همگام شوید.
شهردار الوند در پایان با اشاره به بهره گیری از خدمات رسانی نوین به شهروندان، استفاده از تکنولوژی و علم روز را راهی برای رضایت هر چه بیشتر مردم عنوان کرد و گفت: از پیشنهادات و نقطه نظرات همکاران در ارتقای عملکرد مدیریت شهری استقبال می کنیم.
در ابتدای این جلسه کلیه مدیران شهرداری و سازمانهای تابعه به بیان عملکرد، پیشنهادات و نقطه نظرات در حوزه کاری خود پرداختند.

DSC_5982

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی