دیدار شهردار الوند با مدیرکل سازمان بازرسی استان قزوین

در پی انتصاب آقا علیخان مدیرکل جدید سازمان بازرسی استان قزوین، شهردار الوند درروزدوشنبه 15 آبانماه به دیدار وی رفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این دیدار که معاونت شهرداری، سرپرست شرکت شهرصنعتی البرز و تعدادی از مدیران شهرداری نیز حضور داشتند، جوادی شهردار الوند اظهار داشت: با همکاری و همگرایی مجموعه شهرداری و سازمان بازرسی می توانیم جلوی بسیاری از اتفاقات ناخوشایند را بگیریم و نقشی در ایجاد آرامش مردم و رضایت آنها داشته باشیم.

وی با اشاره به محورهای توسعه عدالت محور، حوزه فرهنگی ورزشی را یکی از محورهای آن ذکر کرد و افزود: اعتقاد ما اینست که چنانچه در پرداختن به امور جوانان و کشاندن آنها به مراکز فرهنگی کوتاهی شود در جای دیگر متحمل آسیب های اجتماعی و هزینه های گزاف خواهیم بود لذا باید تلاش کنیم در کنار مولفه های دیگر توسعه عدالت محور نظیر فعالیت های عمرانی و اقتصادی به فعالیت های فرهنگی ورزشی نیز توجه نماییم.

در این دیدار آقاعلی خانی مدیرکل جدید سازمان بازرسی استان قزوین با اشاره به حضور کارشناسان بازرسی در شهرداری الوند اذعان داشت: کارشناسان بازرسی با نگاه مثبت به رصد و بررسی فعالیت های شهرداری پرداختند و بطورکلی می توان گفت حضور آنها بسیار پرفایده بود.

وی با تأکید بر نقش آموزش در کاهش هرگونه جرم و تخلفات، افزود: ارایه آموزش های لازم از طریق سازمان شهرداریها و دهیاریها ضروری است فلذا انتظار می رود اقدامات لازم در این خصوص به عمل آید.

مدیرکل بازرسی استان با اشاره به نقش بازرسی در مراحل مختلف وقوع جرایم و تخلفات، تأکید کرد: قصد و هدف بازرسی در بررسی موضوعات مچ گیری نیست بلکه روشن گری و آگاهی بخشی است.

وی در پایان گفت: شهرداریها باید شهروند محور باشند و در فرهنگ شهروندی اقدامات مؤثری انجام دهند چرا که فرهنگ مدنیت فرهنگی متعالی است که همه باید آنرا نهادینه سازیم.

 

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی