رضا خیرخواه سرمربی ژیمناستیک تیم ملی ایران:سالن ژیمناستیک مجموعه ورزشی امام علی(ع) شهرداری الوند مدرن ترین سالن ژیمناستیک کشور است

محسن سلیمانی دبیر فدراسیون ژیمناستیک کشور، رضا خیرخواه سرمربی ژیمناستیک تیم ملی ایران و کامران داودی رئیس داوران ژیمناستیک کل کشور و دبیر ژیمناستیک استان قزوین با جوادی شهردار الوند دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این دیدار که روز سه شنبه 16 آبانماه در دفتر شهردار برگزار شد،

جوادی شهردار الوند ضمن اعلام حمایت همه جانبه از ورزش و ورزشکاران اظهار داشت: علیرغم درآمد کم شهرداری تمام همت خود را برای حمایت و تشویق جوانان این مرز و بوم بویژه شهر الوند بکار می بندیم و اعتقاد داریم تمرکز و توجه به امر ورزش، آسیب های اجتماعی و هزینه های تحمیلی به اجتماع را کاهش می دهد.

وی در پایان سخنان خود با قدردانی از مدیریت ورزشی شهرداری الوند و پرسنل آن، تصریح کرد: در حوزه ورزشی باید هدف را جذب حداکثری جوانان در نظر بگیریم و نگاهمان بلند مدت باشد تا از این طریق بتوانیم جوانانی سالم و در نهایت شهری سالم داشته باشیم.

محسن سلیمانی دبیر فدراسیون ژیمناستیک کشور نیز ضمن قدردانی از حمایت های شهردار الوند گفت: استان قزوین یکی از پایگاههای بزرگ قهرمانی کشور در حوزه ژیمناستیک می باشد و حضور آقای خیرخواه به عنوان سرمربی این رشته در کشور مؤید این امر است.

وی صحبتهای شهردار الوند را قوت قلبی در حوزه حمایت از ورزش عنوان کرد و افزود: دیدگاه شما در امر ورزش بویژه ژیمناستیک، در زمانی که عده ای با بغض و غضب به این ورزش نگاه می کنند، نشان از بلند نظری و احساس مسئولیت شما در قبال معضلات جامعه دارد.   

رضا خیرخواه سرمربی ژیمناستیک نیز در سخنانی سالن ژیمناستیک مجموعه ورزشی امام علی(ع) شهرداری الوند را مدرن ترین سالن ژیمناستیک کشور عنوان کرد و افزود: با توجه به اینکه قبل از بازیهای آسیایی دوره قبل چند ماه در ورزشگاه امام علی(ع) اردوی تیم ملی برگزار شد خوشبختانه توانستیم برای نخستین بار مقام سوم آسیا را بدست آوریم. لذا با توجه به حمایت های مطلوب مدیریت شهری الوند و کسب نتیجه مطلوب در دوره گذشته، درصدد هستیم برای بازیهای آسیایی جاکارتا نیز اردوی تیم ملی را در همین سالن برگزار کنیم.

DSC_6151

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????photo_2017-11-07_13-26-30

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی