شهردار الوند در بازدید از پروژه کمربندی غربی شهر: پیگیری و انجام پروژه های نیمه کاره در دستور کار واحد عمران قرار دارد

 به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ دیروز بیستم آبانماه جعفر جوادی شهردار الوند و مهتاب بهرامی عضو و سخنگوی شورای اسلامی شهر الوند از پروژه کمربندی غربی شهر الوند بازدید کردند. در این بازدید جوادی شهردار الوند اظهار داشت: پیگیری و اتمام پروژه های نیمه کاره در دستور کار شهرداری قرار دارد و این اقدام در کنار توجه به مبلمان شهری از اولویت اصلی شهرداری است.

وی تصریح کرد: توقف و کندی در اجرای پروژه ها بویژه پروژه های نیمه کاره، هزینه های زیادی بر شهروندان تحمیل می کند. لذا با اجرای به موقع پروژه ها و جلوگیری از توقف آن می توانیم خدمت بزرگی در راستای توسعه عمران و آبادانی شهر انجام دهیم.

بهرامی عضو و سخنگوی شورای اسلامی شهر نیز در این بازدید با تأکید بر سرعت بخشی به اجرای پروژه های نیمه کاره شهر، اذعان داشت: کلیه پروژه های شهرداری می بایست دارای پیوست فرهنگی و اجتماعی باشند که این امر به معنای توجه به نیازها و خواست های شهروندان و در نظر گرفتن برندگان و بازندگان واقعی اجرای این پروژه ها می باشد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر توجه به زیباسازی در ورودی های شهر را از اولویت های شهرداری و شورای اسلامی شهر عنوان کرد و افزود: بهره گیری از تجارب هنرمندان در زیباسازی شهر از جمله اهدافی است که شورای اسلامی شهر آنرا مد نظر دارد. چرا که اعتقاد داریم با وجود هنرمندان و طراحان بومی به یقین می توانیم شهری زیبا و درخور شهروندان شایسته الوند داشته باشیم.   

 

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی