سعید آگشته شهردار الوند :‏ سرانه های شهری به خصوص در بخش ورزش در شهر الوند رشد چشمگیری داشته است

آگشته شهردار الوند که در نشست صمیمی اعضای هئیت بسکتبال ، مربیان و هنرجویان این رشته و در سالن بعثت سخن می گفت افزود : امروز کشور ما مرد عمل می خواهد و دیگر زمان حرف زدن های بی اساس نیست و تکلیف ما هم عمل به فرامین مقام رهبری در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی است.

ایشان با تاکید براین نکته که اگر هرفرد ایرانی وظیفه خودش را به نحو احسن انجام دهد یقیناً هیچ مشکلی در کشور وجود نخواهد داشت و با توجه به مشکلات اقتصادی کنونی کشور که بخشی از آن نیز متأثر از تحریمها و اقتصاد بین الملل است ، هر مدیریتی باید به اندازه خودش و بلکه بیشتر ، در عمران و آبادانی کشور سهم داشته باشد.

آگشته با اشاره به ورزش به عنوان نماد توسعه در کشورهای توسعه یافته افزود : امروز حوزه سلامت حفظ درمان نیست بلکه توجه عمده معطوف همگانی کردن ورزش و ترغیب و تشویق مردم به ورزش به عنوان شاخصه ی اصلی سلامت است که این امر اکنون در رأس کارهای شهرداری و شورای شهر الوند که امروزه در حال ساخت و احداث حدود 4 تا 5 هزار مترمربع فضای ورزشی جدید هستیم و امیدوارم سرانه ورزش شهر الوند را بهبود ببخشد.

وی با اشاره به استقرار اکثر هیئتهای ورزشی شهرستان البرز در سالنهای شهرداری گفت : تخصیص اعتبارات ورزشی به طور عادلانه انجام نمی شود و همین امر موجب سردرگمی دست اندرکاران ورزشی و در نهایت تعطیلی هیئتهای ورزشی می باشد.

آگشته در سخنانی ، پیگیری مداوم و کار با جدیت را نشانه موفقیت هیأت بسکتبال شهرستان عنوان کرد و از مربیان و دست اندکاران این رشته ورزشی در شهرستان البرز تشکر و قدردانی کرد.

غلامی ، رئیس هیأت بسکتبال شهرستان البرز نیز ضمن تشکر ویژه از آگشته شهردار الوند به خاطر حمایتهای بیدریغ ایشان در توسعه زیربنایی این ورزش در شهرستان البرز گفت : در سال 91 از طرف هیأت بسکتبال استان قزوین سهمیه الوند 700 هزار تومان و 7 توپ بسکتبال بوده که این رقم با یک فقره کمک مالی شهرداری که حدود 4 میلیون تومان می باشد اصلاً قابل مقایسه نیست.

گفتنی است ، هیئت بسکتبال شهرستان البرز دارای بیش از 500 هنرآموز می باشد که در سالنهای یادگار امام ، میهن و بعثت در حال تمرین و آموزش هستند.

در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر از زحمات آگشته شهردار الوند قدردانی شد.

25122010512

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی