شهردار الوند در دیدار با فعالان فضاهای مجازی: از انتقادها استقبال می کنیم

جوادی شهردار الوند بر تعامل سازنده شهرداری و فعالان فضای مجازی تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این دیدار که عصر روز چهارشنبه 8 آذر ماه در سالن شهید باکری شهرداری الوند با حضور فعالان فضاهای مجازی برگزار شد، جوادی شهردار الوند در ابتدا از رسانه هایی که در حمایت و نقد وی از قبل از تصدی به عنوان شهردار تا کنون تلاش کردند تشکر کرد و اظهار داشت: البته نقد را نباید با تخریب یکی دانست چرا که در نقد، انتظار اصلاح و بهبود امور می رود ولی در تخریب اینگونه نیست و هدف تصفیه حسابهای شخصی و جناحی است که این برای سازمانی مانند شهرداری که به دور از سیاست می خواهد به شهروندان خدمت کند زیبنده نیست.

وی ضمن تأکید بر توانمندی فعالان عرصه رسانه ای در سطح استان بر هم افزایی و تعامل سازنده بین آنها اشاره کرد و افزود: چنانچه انسانیت و اخلاق حرفه ای حاکم گردد شاهد فعالیت سازنده رسانه ای خواهیم بود و از آنجاییکه الوند شهری با قومیتهای مختلف است لذا باید در این حوزه دقت بیشتری به عمل آوریم و نقدهای خود را به صورت دوستانه و همدلانه مطرح نماییم تا خدای ناکرده منجر به خشونت و شکستن مرزهای احترام بین انسانها نگردد.

شهردار الوند در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در ابتدای تصدی به عنوان شهردار الوند عنوان کردم برای دو هدف پا به عرصه اجرا گذاشته ام یکی رضای خدا و دیگری خدمت به شهروندان عزیز الوند و همچنین گفتم برای شهر و شهرداری الوند برنامه دارم لذا برای تحقق اهدافم و اجرای برنامه هایم از تمامی دوستان رسانه ای می خواهم کمک یار شهر و شهرداری باشند و انتقادهایی که می بینند را هم بیان کنند چرا که معتقدم تمامی انتقادات اصلاح امور به نفع شهروندان را در پی دارد.

وی ضمن انتقاد به بدهیهای به جا مانده از پروژه هایی که در حال حاضر مورد نیاز شهروندان نیست افزود: در سنوات گذشته پروژه هایی در شهر آغاز شده است که برای بهره برداری کامل از آن هم هزینه ها و هم زمان زیادی صرف خواهد شد و چه بسا در حال حاضر نیز مورد نیاز شهروندان نباشد البته نباید اثربخشی آن در آینده را نادیده بگیریم. این در حالیست که کمتر به امور فرهنگی و اولویت های حال حاضر شهروندان توجه شده است. 

جوادی با تأکید بر اجرای پروژه ها به صورت عادلانه در سطح شهر تصریح کرد: هم اکنون پروژه بازگشایی خیابان یادگار امام(ره) در حال زیرسازی است که بلافاصله پس از آن، آسفالت خواهد شد. رسیدگی به مبلمان شهری نیز که جزو درخواست های شهروندان است نیز در دستور کار قرار دارد.

وی با انتقاد از سهم ارزش افزوده شهر الوند با توجه به نزدیکی با شهر صنعتی البرز و تحمل عوارض ناشی آلودگیهای و پسماندهای کارخانجات صنعتی افزود: شهرداری در طول تاریخ خود فراز و نشیبهای زیادی را پشت سر گذاشته است زمانی با محدودیت مالی و زمانی با درآمدهای کلان توانسته است پروژه های زیربنایی مهمی نظیر پل الغدیر، ورزشگاه و … به مرحله اجرا برساند و هم اکنون به مرحله ای رسیده که متکی به سهم ارزش افزوده است که لازم است مسئولان استانی در خصوص تخصیص سهم شهر الوند حمایت های بیشتری مبذول نمایند.

شهردار الوند در پایان سخنان خود اصحاب رسانه را در همه احوال همراه و کمک یار شهرداری دانست و افزود: هدف تمامی ما ساخت شهری مطلوب و خدمت به شهروندان خوب الوند است لذا باید با همفکری و همکاری گامی اساسی برای تحقق این هدف بنیانی برداریم تا در پس جلب رضایت شهروندان، رضایت خالق یکتا را همراه داشته باشیم. انشاءا…

در ادامه این جلسه فعالان فضای مجازی سوالات و انتقادات خود را مطرح و شهردار الوند به آنها پاسخ گفت. 

IMG_20171130_171635 IMG_20171130_171643 IMG_20171130_171640

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی