شهردار الوند در جلسه شهرداری الکترونیک: پیاده سازی ایده شهرداری الکترونیک افتخاری برای شهرداری و شهر الوند به همراه دارد

پیرو بسترسازی های صورت گرفته، جلسه پیاده سازی سیستم اتوماسیون یکپارچه شهرداری الوند با حضور مدیران واحدهای مختلف برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این جلسه که صبح روز شنبه 18 آذر ماه برگزار شد، جوادی شهردار الوند ضمن اصرار بر پیاده سازی این ایده در شهرداری الوند آنرا مسیری مطلوب جهت راستی آزمایی امور شهرداری دانست و اظهار داشت: با توجه به رشد و پیشرفت تکنولوژی در دنیای امروز، پیاده سازی ایده شهرداری الکترونیک بیش از پیش احساس می شود و از آنجاییکه شهرداری الوند همیشه در چنین اموری پیشرو بوده است انتظار می رود در زمان کوتاهی بتوانیم قدمهای مؤثری در این راه برداریم.

وی در ادامه افزود: پیاده سازی ایده شهرداری الکترونیک افتخاری برای شهرداری و شهر الوند به همراه دارد و بسترهای مناسبی برای تبدیل شدن شهرالوند به شهر الکترونیک، فراهم می کند.

جوادی ضمن تأکید بر ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، عنوان کرد: از آنجاییکه شهرداری به عنوان نهاد عمومی به شهروندان خدمات ارائه می کند لذا در شهرداری کسی نباید بدنبال منافع شخصی باشد. البته در صورت پیاده سازی کامل این سیستم جلوی بسیاری از تخلفات گرفته و مشکلات شهر و شهروندان حل می شود.

شهردار الوند در پایان از مدیران واحدهای مختلف شهرداری خواست: در راه پیشبرد این هدف، شهرداری را یاری رسانند و چنانچه مشکلی را مشاهده می کنند، با سعه صدر و آرامش در رفع این مشکل اقدام نمایند چرا که دست یابی به این هدف ضمن ایجاد امنیت در حوزه های مختلف شغلی و مالی، سلامت پرسنل و شهروندان را به همراه دارد.

در این جلسه مدیران به بیان تجربیات، نقطه نظرات و پیشنهادات خود در راستای پیاده سازی مطلوب سیستم اتوماسیون یکپارچه شهرداری پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی