امام جمعه شهر الوند از ابتکار شهردار الوند در برگزاری برنامه های فرهنگی تقدیر کرد

حجت الاسلام و المسلمین دکتر طهماسبی امام جمعه شهر از جوادی شهردار الوند، روابط عمومی شهرداری و برگزار کنندگان برنامه دورهمی به خاطر اجرای برنامه های فرهنگی شهر تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه (علیها سلام)، برنامه هفتگی دورهمی شهرداری الوند با حضور حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی امام جمعه شهر الوند، جوادی شهردار الوند، حافظان و قاریان قرآن کریم و جمع کثیری از محبّان اهل بیت(ع) برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی برگزاری اینگونه برنامه های فرهنگی را برای شهروندان لازم و ضروری دانست و اظهار داشت: به مناسبت های مختلف چه در ایّام وفات و شهادت و چه در ایّام ولادت و شادی، برگزاری اینگونه برنامه ها می تواند تأثیر مثبتی بر فرهنگ عمومی جامعه داشته باشد.

وی با تأکید بر وجود نشاط در جامعه، افزود: شهروندان به واسطه سکونت در فضاهای بسته نظیر آپارتمان به نشاط بیشتری نیاز دارند لذا وجود برنامه هایی در ایام مختلف بویژه ولادت و شادی و آنهم در فضاهای باز، می تواند نشاط را در جامعه ایجاد کند.

امام جمعه شهر الوند با اعلام حمایت خود و مجموعه ادارت شهرستان البرز از شهردار الوند در اجرای برنامه های فرهنگی شهر، تصریح کرد: ابتکار شهردار الوند در برگزاری اینگونه برنامه های فرهنگی شایسته تقدیر است و بهتر آنست که از ظرفیت هنرمندان و فرهیختگان بومی الوند، نهایت بهره را برد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ساختمان تکمیل شده دارالقرآن، ابراز داشت: این ساختمان با حمایت ویژه ی شورای اسلامی شهر و شهردار الوند و با هدف راه اندازی حوزه علمیه خواهران و فعالیتهای قرآنی، به زودی به بهره برداری می رسد.

جوادی شهردار الوند نیز در این مراسم اظهار داشت: شهر الوند در زمینه قرآنی رشد بسیار خوبی داشته است. لذا انتظار داریم با بهره برداری از ساختمان دارالقرآن بتوانیم گامهای بلند تری در ترویج معارف اسلامی و قرآنی برداریم.

مداحی، تواشیح و مصاحبه با حافظان و قاریان برتر قرآنی از جمله برنامه های شاخصی بود که در دورهمی این هفته به اجرا در آمد و در انتها از بین کلیه حضّار به دو نفر به قید قرعه هدایایی اهدا شد.

IMG_20171230_124003 IMG_20171230_124008 IMG_20171230_124021 IMG_20171230_124026 IMG_20171230_124017 IMG_20171230_124034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی