آگشته شهردار الوند از برپایی نمایشگاه بزرگ قرآنی در شهر الوند خبر داد

سعید آگشته شهردار الوند از برپایی نمایشگاه بزرگ ترجمه تصویری قرآن کریم با موضوع قیامت در شهر الوند به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد .

آگشته در سخنانی با اشاره به نقش تعیین کننده­ی قرآن در زندگی روزمره انسانها افزود : با توجه به فرصتی که در ماه مبارک رمضان برای خودسازی بشر فراهم شده است ، هر کسی به هر اندازه ای که در توان دارد از این ماه عزیز بهره برداری و با کتاب آسمانی خداوند مهربان ارتباط برقرار کند .

وی با اشاره به آیه قرآنی ، «انی جاعل فی الارض خلیفه» به جایگاه ممتاز انسان در بین سایر مخلوقات خداوند اشاره کرد و گفت : قرآن مجید به عنوان یک منبع اصیل و غنی در دستیابی انسان به آگاهی ها و یافته های پرمعنی در زندگی است و انسان برای اطمینان از یافته ها و آگاهی به آنچه برای او دست نیافتنی است به قرآن پناه می برد .

شهردار الوند ، درخصوص این نمایشگاه گفت : نمایشگاه قرآنی با همکاری شرکت شهرصنعتی البرز و اعضای محترم شورای اسلامی شهر و مرکز تحقیقات رایانه ای حوزه علمیه اصفهان به مدت یک هفته در مسجد رسول اکرم(ص) شهر الوند دایر خواهد شد و شامل 220 اثر قرآنی است که در نوع خود جالب بوده و با توجه به معنی آیات مبارک قرآن برداشت مربوط به آن نیز به تصویر کشیده شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی