رییس شورای اسلامی شهر الوند: افتخار می کنم که کارگر زاده هستم

برنامه دورهمی شهرداری الوند با حضور فعالان حوزه ساختمانی، نخبگان و ورزشکاران شهر الوند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ برنامه دورهمی شهرداری الوند این هفته جمعه 4 اسفندماه، با حضور مهندس سهراب ذاکری رییس شورای اسلامی شهر الوند، جوادی مدیر عامل کارخانه آسفالت و بتن کاسپین، سلیمانی رییس انجمن صنفی کارگران ساختمانی، جمعی از فعالان حوزه ساختمانی، هنرمندان و ورزشکاران شهر الوند در سالن تالار شهر برگزار گردید.

رییس شورای اسلامی شهر الوند ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان برنامه دورهمی، اظهار داشت: یکی از رسالت های شورای اسلامی شهر کارهای فرهنگی است و معتقدیم برگزاری برنامه های فرهنگی نظیر دورهمی شهرداری الوند در ایجاد و گسترش نشاط اجتماعی بسیار اثر گذار خواهد بود.

وی افزود: برنامه دورهمی در حوزه فرهنگی ثابت کرد که می توان ضمن استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود، با هزینه ناچیز برنامه ای درخور و شایسته برای شهروندان الوند تدارک دید.

ذاکری در پایان سخنان خود  با اشاره به مدعوین این برنامه تصریح کرد: کارگران از جمله اقشار زحمت کشی هستند که رزق و روزی حلال برای خانواده خود می برند و به همین واسطه فرزندان موفقی هم خواهند داشت و از این جهت افتخار می کنم که کارگر زاده هستم.

گفتنی است؛ تقدیر از فعالان حوزه ساختمانی، ورزشکاران و نخبگان شهر الوند، اجرای تئاتر، برنامه ویژه کودکان و برگزاری مسابقه از آیتم های برنامه دورهمی این هفته بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی