مدیر روابط عمومی شهرداری الوند تودیع و معارفه شد

با حضور مهندس سهراب ذاکری رییس شورای اسلامی شهر الوند، مهتاب بهرامی عضو و رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر و تعدادی از مدیران شهرداری حامد طارمی مدیرسابق و احسان جاوید مدیر جدید روابط عمومی شهرداری تودیع و معارفه شدند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این مراسم که روز شنبه 5 اسفندماه در دفتر روابط عمومی شهرداری الوند برگزار شد، سهراب ذاکری رییس شورای اسلامی شهر ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای طارمی مدیر سابق روابط عمومی، اظهار داشت: تغییر در یک سازمان به بهره وری مناسب آن کمک شایانی می کند و از آنجاییکه روابط عمومی شهرداری الوند جایگاه حساسی دارد لذا امیدوارم این تغییر به بهبود جایگاه فرهنگی و خدماتی شهر یاری رساند.

وی افزود: انعکاس خبرها و اقدامات شهرداری برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به شهروندان نقش بسزایی دارد که البته این امر در حوزه فرهنگی و اجتماعی اهمیت ویژه ای دارد.

ذاکری با اشاره به سوابق رسانه ای و فرهنگی جاوید مدیر جدید روابط عمومی اظهار امیدواری کرد: با انتصاب ایشان و تلاش و همکاری بیشتر، روابط عمومی شهرداری منشأ تحولات و رشد و گسترش فرهنگی در سطح شهر محقق گردد.

بهرامی عضو و رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر نیز طی سخنانی از زحمات مدیر سابق روابط عمومی تقدیر و برای مدیر جدید روابط عمومی آرزوی موفقیت و این تغییر و تحول را در راستای سیاستهای مدیریتی شهر و شهرداری، طبیعی ارزیابی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی