شهردار الوند در دیدار با مدیران گروه صنعتی پاکشو: از رونق صنایع در شهر صنعتی البرز استقبال می کنیم چرا که بر این باوریم پویایی صنایع در شهر صنعتی البرز، پویایی شهرداری را به همراه دارد

مهندس کریمی معاونت تولید و مهندس پرتوی مدیر مالی گروه صنعتی پاکشو با جوادی شهردار الوند دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این دیدار که صبح روز شنبه پنجم اسفندماه در دفتر شهردار الوند برگزار شد، جوادی شهردار الوند اظهار داشت: با همکاری و تعامل شهرداری و صنایع می توان شهر صنعتی البرز را احیاء کرد.

وی وجود شهرداری را وابسته به حیات شهر صنعتی البرز دانست و افزود: از رونق صنایع در شهر صنعتی البرز استقبال می کنیم چرا که بر این باوریم که پویایی صنایع در شهر صنعتی البرز، پویایی شهرداری را به همراه دارد.

جوادی ایجاد منطقه ویژه اقتصادی را به واسطه وجود صنایع پرسابقه در شهر صنعتی البرز مهم ارزیابی کرد و افزود: ایجاد منطقه ویژه در شهر صنعتی البرز نیاز به حمایت ملی دارد و قطعاً کمک شایانی به رونق و توسعه صنایع در این منطقه می کند.

وی در پایان سخنان خود احیای بافت فرسوده را به جهت وجود زیرساختهای لازم در توسعه شهر ضروری دانست و تصریح کرد: منافع شخصی در فروش تراکم و تفکیک اراضی ضربه مهلکی به توسعه شهر می زند و هزینه های بالایی را به شهر و سازمانهای خدمات رسان تحمیل می کند.

مدیران گروه صنعتی پاکشو نیز در این جلسه ضمن تأکید بر زیرساختهای مناسب شهر صنعتی البرز، از انگیزه و انرژی شهردار الوند در خصوص احیا و رونق صنعت در شهر صنعتی البرز تقدیر و تشکر کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی