در شهرداری الوند :دومین جلسه موسس باشگاه فرهنگی ، ورزشی شهرداریها تشکیل شد

در دومین جلسه هیئت موسس باشگاه ورزشی، شهرداریهای استان قزوین ، اساسنامه باشگاه بررسی و پس از اصلاحات ، الحاقات و اضافاتی در برخی مواد آن ، به تصویب اعضا رسید .

این اساسنامه در 5 فصل و 28 ماده تنظیم و پس از قرائت در جلسه و تایید آن جهت اجرا نهایی شد .

اسلامی صدر مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین ، حق شناس مدیرکل امور ورزش و جوانان ، مهندس آگشته شهردار الوند، طاهری شهردار بیدستان، صفری شهردار بویین زهرا، یحیی پور شهردار آبیک، دربندی زاده معاون شهردار قزوین، شهردار اقبالیه ، امامقلیان شهردار محمودآباد نمونه و زاهدپور شهردار محمدیه از حاضران در این جلسه بودند .

آگشته شهردار الوند در سخنان کوتاهی هدف از تاسیس این باشگاه را شناسایی استعدادهای ورزشی هر شهر و استفاده از تمام ظرفیتها و امکانات در پیشبرد اهداف ورزشی شهردارها می باشد. وی با اشاره به ماده 2 اساسنامه ، فعالیت این باشگاه را در زمینه علوم و فنون و رشته های مختلف ورزشی ، اعم از فوتبال ، فوتسال ، والیبال، بسکتبال، تنیس روی میز ، بدنسازی (ایروبیک)، شنا ، ورزش های رزمی، کوهنوردی ، ورزش باستانی، و فعالیتهای فرهنگی از جمله گرایش نسل جوان به ورزش ، مراسم و مناسک به جهت رشد و پروش استعدادهای ورزشی نیروهای شاغل و جشنهای ملی بازنشسته سازمان و همچنین تقویت و اشاعه فرهنگ ورزشی در میان عموم مردم اعلام کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی