شهردار الوند در افتتاحیه دومین دوره مسابقات تیمی سه نفره کاراته کشوری: الوند را به قطب ورزشی کشور تبدیل می کنیم

دومین دوره مسابقات تیمی سه نفره کاراته کشوری در ورزشگاه یادگار امام(ره) شهر الوند آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند: در افتتاحیه این مسابقات که با حضور دکتر عاشوری دبیر فدراسیون کاراته کشور، نصیری سرپرست فرمانداری شهرستان البرز، ذاکری رییس شورای اسلامی شهر الوند، جوادی شهردار الوند، ربیعی بخشدار مرکزی البرز، آزادمنش رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان البرز، دکتر بابایی رئیس هیأت کاراته استان قزوین و اعضای شورای اسلامی شهر حضور داشتند، جوادی شهردار الوند با اشاره به برگزاری سه مسابقه بزرگ ورزشی در سطح کشور، برگزاری چندین مسابقه ورزشی استانی و برگزاری چندین اردوی مسابقات ورزشی در طول پنج ماه گذشته، اظهار داشت: تمام سعی و تلاش خود را به کار می بریم تا الوند را به قطب ورزشی کشور تبدیل کنیم.

وی تداوم این برنامه ها را برای ایجاد نشاط و شادابی در جامعه ضروری دانست و افزود: برنامه های فرهنگی و ورزشی شهرداری الوند با قوت هر چه بیشتر ادامه خواهد یافت.

شهردار الوند در پایان سخنان خود اظهار امیدواری کرد: از آنجاییکه در رشته کاراته 50 درصد قهرمانان از شهر الوند هستند، توجه به این رشته در کنار سایر رشته های ورزشی بیش از پیش احساس می شود.    

گفتنی است این دوره از مسابقات در تمامی رده های سنی و در قالب تیم های سه نفره با حضور 800 شرکت کننده از 22 استان کشور در ورزشگاه یادگار امام(ره) شهر الوند طی دو روز در روزهای پنجشنبه و جمعه 10 و 11 اسفندماه برگزار می شود.

DSC_1295 DSC_1272 DSC_1270 DSC_1316 DSC_1328

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی