در آستانه سال نو و همزمان با روز شهردار؛ پروژه ی مجموعه ی ورزش های روباز مالیات به بهره برداری رسید

در راستای فرهنگ سازی در حوزه ی پرداخت مالیات مجموعه ی ورزش های روباز شهرداری الوند به نام مالیات نامگذاری شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این مراسم که در روز جمعه 25 اسفندماه با حضور دکتر پورامیدی مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین و معاونان وی، جوادی شهردار الوند، حجت الاسلام حسینی رییس اداره تبلیغات اسلامی، آزادمنش رییس اداره ورزش و امور جوانان شهرستان البرز، اعضای شورای اسلامی شهر الوند، رؤسای هیأت های ورزشی شهرستان البرز و جمعی از شهروندان برگزار شد، جوادی شهردار الوند اظهار داشت: همانگونه که از ابتدای تصدی به عنوان شهردار وعده داده بودیم به حوزه ی فرهنگی ورزشی توجه ویژه ای معطوف کرده ایم و ماحصل آن بهره برداری از مجموعه ی ورزش های روباز مالیات و اجرای برنامه ی فرهنگی دورهمی است.

وی با اشاره به اجرای عادلانه پروژه های ورزشی و برنامه های فرهنگی در کنار پروژه های عمرانی تصریح کرد: در طول 5 ماه حضور در مدیریت شهری تلاش کردیم تا با اجرای پروژه های ورزشی و برنامه های فرهنگی در کنار پروژه های عمرانی، شکاف بین آنها را به حداقل برسانیم چرا که معتقدیم اجرای پروژه های ورزشی و برنامه های فرهنگی هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است.

شهردار الوند با ارائه گزارش در حوزه امور ورزشی شهرداری، گفت: در پنج ماه گذشته سه دوره مسابقات کشوری در رشته های کاراته، ترامپولین و ژیمناستیک و چندین دوره مسابقات استانی در شهر الوند برگزار شد و در تلاشیم تا الوند را به عنوان قطب ورزش کشور مطرح کنیم.

وی در خصوص پروژه ی مجموعه ی ورزش های روباز عنوان کرد: این پروژه ظرف مدت 2 ماه با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و پانصد میلیون ریال و به صورت امانی با تکیه بر نیروها و امکانات شهرداری در زمینی به مساحت یک هکتار اجرا شد و شامل پیست دوچرخه سواری برای بانوان، فوتبال ساحلی، والیبال ساحلی، زمین دو منظوره تنیس و بدمینتون، اسکیت، فوتبال خیابانی، تنیس روی میز و شطرنج است.

جوادی در پایان سخنان خود گفت: این مجموعه به این منظور به نام مالیات نامگذاری شد تا مؤدیان مالیاتی بدانند مالیات های پرداختی در جایی جز اقدامات عمرانی، خدماتی و فرهنگی هزینه نمی شود.

پور امیدی مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین نیز طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از شهردار الوند و همکاران پر تلاششان، این گونه اقدامات را باقیات صالحات عنوان کرد و افزود: همواره تلاشمان اینست تا بتوانیم حمایت لازم را در این زمینه ها داشته باشیم.

وی در ادامه تصریح کرد: اجرای اینگونه پروژه ها باید به اطلاع شهروندان برسد تا ضمن آگاهی از نحوه ی صرف مالیات پرداختی، با طیب خاطر نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

پورامیدی در پایان سخنان خود با اظهار خرسندی نسبت به اجرای پروژه با حداقل هزینه ابراز داشت: اجرای پروژه ها با این شیوه ما را ترغیب می کند تا از محل مالیات بر ارزش افزوده، پروژه های بیشتری را اجرا کنیم.     

در ادامه این مراسم مدیرکل امور مالیاتی استان ضمن بازدید از سالن ژیمناستیک مجموعه ورزشی امام علی(ع)، با حضور در برنامه دورهمی از نزدیک در جریان برنامه های ورزشی و فرهنگی شهرداری قرار گرفت.  

image (5) 428929332_14656 image (1) image (2) image (4) image image (3)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی