به مناسبت روز شهردار صورت گرفت; تقدیر اعضای شورای شهر از شهردار الوند

اعضای شورای اسلامی شهر الوند از خدمات ارائه شده توسط مهندس جعفر جوادی شهردار و مجموعه مدیران شهرداری الوند تقدیر کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در آخرین جلسه پارلمان محلی در سال ٩۶ که با حضور شهردار الوند برگزار شد، اعضای شورای اسلامی شهر ضمن مروری بر اقدامات شهرداری در سال ٩۶ با اهدای لوح یادبود از مهندس جوادی شهردار الوند به واسطه تلاش و کوشش در راستای کاهش هزینه های شهرداری، اجرای پروژه های امانی و طرح های ورزشی و فرهنگی تقدیر به عمل آوردند.
در همین رابطه مهندس سهراب ذاکری رییس شورای اسلامی شهر در مصاحبه با خبرنگار ما اظهار داشت: نامگذاری بیستم و پنجم اسفندماه به نام شهید والا مقام مهدی باکری و روز شهردار، اهمیت خدمت رسانی خالصانه و بی وقفه مسوولان شهر به شهروندان را نشان می دهد و الگوگیری از نحوه مدیریت این شهید بزرگوار، به حتم می تواند در بسیاری از سیستم های مدیریت شهری راهگشا واقع گردد.
وی در ادامه گفت: در آخرین جلسه شورا، چالش ها و دغدغه های پیش روی شهرداری و شورا مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید تیم مدیریت شهری با تدوین یک برنامه جامع، مسیر حرکتی خود در سال پیش رو را تدوین کند.
وی اضافه کرد: همگرایی و هم افزایی در مدیریت شهری از اصول مسلم خدمت رسانی مطلوب به شهروندان است و از این طریق است که بهره وری کار افزایش یافته و رضایت عمومی محقق می شود.
رییس شورای اسلامی شهر الوند شناسایی نقاط ضعف و قوت عملکرد شهرداری در جهت بهبود فعالیت ها در سال جدید را مهم ارزیابی کرد و افزود: در بررسی کارنامه سالهای گذشته شهرداری مشاهده می شود که به دلیل برخی نارسایی هایی سازمانی و ضعف های مدیریتی، انحرافاتی در مسیر تحقق مصالح شهر و شهروندان به وجود آمده بود، لذا نیاز است که شورا و شهرداری انجام امور در چهارچوب ضوابط را بیش از پیش مدنظر قرار دهند.
وی در ادامه سخنان خود به مساله اجرای پروژه های عمرانی اشاره ای داشت و عنوان کرد: پروژه های شهرداری چنانچه کارشناسی شده و بر مبنای مطالعات دقیق فنی و اقتصادی اجرایی گردند نتایج مطلوبی به همراه خواهند آورد.
مهندس ذاکری خاطرنشان کرد: ما معتقدیم که شهرداری بازوی اجرایی شورای اسلامی شهر است و عملکرد مطلوب این مجموعه در نهایت به جلب رضایت شهروندان منتهی خواهد شد.
وی اعضای شورای اسلامی شهر را وامدار و امانتدار مردم دانست و اظهار داشت: اعضای شورای شهر نسبت به مسائل و مشکلات شهر و شهرداری دغدغه دارند و برهمین اساس نیز در طول مدتی که وظیفه نمایندگی مردم را بر عهده دارند می بایست با تلاشی شبانه روزی و با تعامل مسئولین شهر, شهرستان و استان, نسبت به رفع این مشکلات اقدام کنند.
وی در پایان سخنان خود ضمن تبریک فرارسیدن سال نو به همه شهروندان فهیم الوند، اظهار امیدواری کرد: سال آینده با همدلی و همراهی هر چه بیشتر شورا و شهرداری و با مشارکت همگانی سال خوبی برای همه شهروندان رقم بخورد.

شایان ذکر است؛ 25 اسفندماه سالروز شهادت شهردار شهید، مهدی باکری روز شهردار نامگذاری شده و شورای اسلامی شهر الوند نیز این روز را بهانه ای برای تقدیر از تلاش های جوادی شهردار الوند قرار داد.

DSC01314 DSC01318 DSC01331

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی