پیام تبریک مشترک شهردار و رییس شورای اسلامی شهر الوند به مناسبت فرارسیدن عید نوروز

سهراب ذاکری رییس شورای اسلامی شهر الوند و جعفر جوادی شهردار الوند در پیامی مشترک عید باستانی نوروز را به همه هموطنان به ویژه شهروندان الوند تبریک گفتند. 

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این پیام آمده است:

بر چهره ی گل نسیم نوروز خوش است

بر طرف چمن روی دل افروز خوش است

چرخه ی حیات طبیعت بار دیگر زیباترینِ فصل ها را با هزاران هزار رنگ، به نمایش گذاشته است که هنرمندان چهره نمای طبیعت با تمام مهارت برخاسته از استعداد ذاتی و تجارب آموخته، از ترسیم آن عاجزند و خداناباوران نیز با تمام استدلالها و استنباطهای برخاسته از نسبیتِ ذهنی خود، توان پاسخگویی به ماهیت مطلق خالق آن را ندارند.

اینک که برخوان سر سبز سال نو نشسته ایم، غبار از دلها و دیده ها می شوییم و با همدلی و همراهی و با قضاوتی عاری از ارزشهای دون انسانی، پا به سال جدید می گذاریم و گامی هر چه کوچک در رشد فضایل انسانی و اخلاقی جامعه بر می داریم و خدمت را به مثابه رفاه و آسایش جامعه، چهره ای دیگرگون خواهیم بخشید.

در این لحظات سرشار از تازگی که طبیعت به مانند آیینه ای روح انسان را به زیباترین شکل ممکن چهره آرایی می نماید، سال جدید را به تمامی هموطنان و همشهریان عزیزمان که در بهترین شهر دنیا، مأوای آرامش خود را یافته اند، تبریک و تهنیت عرض نموده و از ایزد منّان برای جملگی آنها سالی سرشار از سلامتی، نشاط و موفقیت آرزومندیم.

 سهراب ذاکری رییس شورای اسلامی شهر الوند – جعفر جوادی شهردار الوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی