شهردار الوند در دیدار نوروزی با نماینده مجلس شورای اسلامی: در پایان سال 96 بسیاری از مشکلات مالی شهرداری الوند حل و فصل شد

جوادی شهردار الوند و بهرامی عضو و رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر الوند به مناسبت آغاز سال جدید با مهندس زرآبادی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی شهر الوند دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این دیدار مهندس زرآبادی با اشاره به پتانسیل موجود در شهرستان البرز اظهار داشت: شهرستان البرز یکی از مهمترین شهرستانهای استان قزوین است که رونق و شکوفایی آن موجب رونق و شکوفایی استان خواهد شد.

وی در ادامه افزود: با گسترش جمعیتی شهرستان البرز که بخش عمده ی آن در شهرک مهرگان سکونت دارند، چنانچه مدیریت مناسبی صورت نگیرد باید منتظر بحران در این منطقه باشیم.

نماینده مجلس شورای اسلامی در پایان سخنان ضمن ابراز خرسندی از همدلی مجموعه مدیران شهرستان البرز، خاطر نشان کرد: با این همدلی و همراهی امیدوارم اتفاقات خوبی در طول سال جدید برای شهرستان البرز بیفتد.

جوادی شهردار الوند در این دیدار نیز ضمن تقدیر و تشکر از حمایتهای مهندس زرآبادی و مسئولین استان اظهار داشت: نتیجه ی این حمایت ها موجب شد تا سال 96 را با حل بسیاری از مشکلات مالی پشت سر گذاریم که در نهایت رضایت پرسنل شهرداری و طلبکاران را به همراه داشت.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: سال جدید سال مهربانی و همدلی هر چه بیشتر بین مسئولین و مردم باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی