شهردار الوند در جمع مدیران و پرسنل شهرداری: در سال 97 توجه به زیبا سازی و حوزه گردشگری شهر الوند از اولویتهاست

نخستین جلسه رسمی جوادی شهردار الوند با مدیران و پرسنل شهرداری و سازمانهای تابعه در سال جدید برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این جلسه که در روز پنجشنبه 16 فروردین ماه در نمازخانه شهرداری برگزار شد، جوادی شهردار الوند با اشاره به شعار سال جدید و تقدیر و تشکر از مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از کالای ایرانی، اظهار داشت: این شعار می بایست تولیدکنندگان داخلی را به سمت ارتقای کیفیت در ساخت محصولات خود ترغیب کند تا از این طریق مردم بیشتر به سمت خرید این نوع کالاها گرایش پیدا کنند.

وی در ادامه افزود: در همین راستا و به جهت حمایت از اصناف شهر الوند در پیشنهاد واحد روابط عمومی، به تهیه اقلام از کسبه شهر الوند تأکید کرده ام.

جوادی با اشاره به مسیر پر پیچ و خم در ورود به شهرداری، تصریح کرد: از تمام موافقان و مخالفان خودم به خاطر کمک هایی که در سال گذشته و در ادامه مسیر داشتند، قدردانی می کنم.

وی اضافه کرد: از ابتدای تصدی به عنوان شهردار، توکل به خدا و تلاش شبانه روزی را سرلوحه کار خود قرار دادم و از این طریق بود که توانستیم بر مشکلات پیش رو فائق آمده و با حضور مداوم تا آخرین لحظات پایانی سال 96،  بخش عمده ای از بدهیهای پیمانکاران و کلیه ی مطالبات پرسنل را پرداخت کنیم.

شهردار الوند با تأکید بر همدلی و عشق ورزی و دوری از کینه ها در سال جدید، خطاب به پرسنل شهرداری توصیه کرد: با توجه به شروع فصل کاری در سال جدید، تمام سعی و تلاش خود را در کسب رزق و روزی حلال به کار گیرید و در راستای ارتقای جایگاه شهر و شهرداری از هیچ کوششی فروگذاری نکنید.

وی با اشاره به تکریم ارباب رجوع تصریح کرد: در مواجهه با شهروندانی که بنا به دلایلی ناراحت و بعضاً عصبانی هستند صبر و تحمل داشته باشیم، چرا که وجود سازمان بدون ارباب رجوع هیچگونه معنا و مفهومی ندارد.

جوادی توجه به زیباسازی و حوزه گردشگری در شهر الوند را از اولویت های سال جدید عنوان کرد و افزود: توجه به این دو مقوله جدای از اینکه جاذبه های شهر الوند را به هموطنان عزیز معرفی می نماید، زمینه ی لازم را جهت افزایش درآمد نیز نصیب این شهر خواهد کرد.

وی با تقدیر و تشکر از تلاش و همکاری کلیه ی پرسنل به ویژه پرسنل درآمد در تحقق بودجه سال گذشته، گفت: خوشبختانه با توجه به تواناییها و قابلیتهای موجود در پرسنل، شهرداری الوند به جایی جهت آموزش مدیران در سطح استان تبدیل شده  و چهره های شاخصی نیز در حوزه های ورزشی و فرهنگی پرورش داده است. اجرای برنامه دورهمی در حوزه فرهنگی نمونه بارز تجلّی این تواناییها و قابلیت هاست که تحسین مسئولین دستگاه قضایی شهرستان را نیز در پی داشته است.

شهردار الوند با تأکید بر حفظ امنیت پرسنل و سلامت اداری، اذعان داشت: در این حوزه باید از خودمان شروع کنیم چرا که نظارت درست بر عملکرد خود، می تواند سلامت اداری سازمان را تضمین کند و نگرش ها و قضاوتهای منفی دیگران را اصلاح نماید.

وی در خصوص اجرای پروژه های عمرانی در سال جدید گفت: در سال 97 به همت پرسنل شهرداری تکمیل پروژه های نیمه تمام و تعریف پروژه های جدید را در دستور کار داریم.

جوادی در پایان سخنان خود رعایت سلسله مراتب و مقررات اداری را از مؤلفه های مورد توجه پرسنل و مدیران شهرداری ذکر کرد و افزود: رعایت سلسله مراتب و مقررات اداری جلوی بسیاری از هزینه ها به ویژه اتلاف وقت را می گیرد و شأن جایگاههای اداری را حفظ می نماید که البته نباید از جایگاه مدیریت سوء استفاده گردد و مدیران بر اساس حبّ و بغض نسبت به پرسنل و ارباب رجوع خود اقدام نمایند.

IMG_20180406_004605 IMG_20180406_004613 IMG_20180406_004708 IMG_20180406_004617 IMG_20180406_004646

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی