با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسئولین شهرستان البرز؛ عملیات بهسازی جاده کمال آباد کلید خورد

با آغاز عملیات بهسازی جاده کمال آباد، مسیر ارتباطی بین روستاهای بخش دشتابی و مرکزی با نصرت آباد و شهر الوند مناسب سازی می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ آغاز عملیات بهسازی جاده کمال آباد با حضور مهندس زرآبادی و دکتر محمدی نمایندگان مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین دکتر طهماسبی امام جمعه شهر الوند، نصیری سرپرست فرمانداری شهرستان البرز، جوادی شهردار الوند، اعضای شورای اسلامی شهر الوند و مسئولین ادارات شهرستان البرز در روز شنبه 18 فروردین ماه کلید خورد.

جوادی شهردار الوند در این خصوص اظهار داشت: با توجه به گزارشات واصله و نارضایتی ساکنین روستاهایی که از این جاده استفاده می کردند مبنی بر عدم ایمنی و وقوع حوادث متعدد در جاده کمال آباد، تمام تلاش خود را در اجرای به موقع و با کیفیت پروژه بهسازی این جاده، علیرغم اینکه در محدوده شهر الوند قرار نداشت، به کار بردیم.

وی در خصوص مشخصات فنی و اعتبار پیش بینی شده در این پروژه ابراز داشت: این پروژه با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال، شامل زیرسازی و آسفالت 3 کیلومتر از مسیر رفت و برگشت جاده ارتباطی بین شهر صنعتی البرز بسمت جاده بوئین زهرا و روستاهای اطراف می شود.

جوادی با اشاره به اهمیت ترانزیتی این جاده خاطرنشان کرد: با بهسازی این جاده که روزانه شاهد تردد حدود 700 خودرو سنگین هستیم، پل ارتباطی کریدور شمال و جنوب کشور را با گمرک و واحدهای تولیدی شهر صنعتی البرز تسهیل و امنیت ساکنین این مناطق تا حدود زیادی بهبود می یابد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: با بهسازی جاده کمال آباد شاهد کاهش حوادث جاده ای، رونق صنعت و تولیدات داخلی و همچنین تسهیل ارتباطات بین روستاهای اطراف و مناطق مختلف کشور خواهیم بود.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی