جوادی شهردار الوند: پروژه های آماده سازی اراضی غرب بلوار معلم و بهسازی جاده ی کمال آباد با سرعت در حال انجام است

جوادی شهردار الوند: طی بازدیهای مستمر از پروژه های آماده سازی اراضی غرب بلوار معلم و بهسازی جاده کمال آباد، شاهد پیشرفت خوبی در اجرای پروژه ها هستیم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ جوادی شهردار الوند در بازدیدی که از دو پروژه ی آماده سازی اراضی غرب بلوار معلم و بهسازی جاده ی کمال آباد داشت، در خصوص آماده سازی اراضی غرب بلوار معلم عنوان کرد:  بدلیل ایجاد فضای جدید جهت ساخت و ساز سازندگان و جلوگیری از افزایش قیمت زمین و همچنین درآمد زایی برای شهرداری از طریق صدور پروانه ساخت، آماده سازی اراضی غرب بلوار معلم در دستور کار شهرداری قرار گرفت که با تلاش و پیگیری همکاران زحمت کش شهرداری به ویژه پرسنل عمرانی تاکنون  15 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی در خصوص پروژه بهسازی جاده کمال آباد نیز اظهار داشت: با توجه به وقوع حوادث جاده ای در جاده کمال آباد و نارضایتی ساکنین روستاهای اطراف و همچنین نامناسب بودن این جاده به واسطه ارتباط ترانزیتی با راه های مواصلاتی کشور، با حمایت مسئولین استانی و شهرستانی اجرای بهسازی جاده ی کمال آباد به شهرداری الوند واگذار شد.

وی افزود: بهسازی این جاده در مسیر رفت و برگشت شامل سه کیلومتر زیرسازی و آسفالت می شود که با همت و تلاش شبانه روزی نیروهای اجرایی و نظارت، شاهد 20 درصد پیشرفت فیزیکی در اجرای پروژه هستیم.

شهردار الوند در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: تیم مدیریت شهری اعم از شورای اسلامی شهر و شهرداری برای رفاه حال شهروندان و توسعه شهر الوند از تمام توان خود بهره خواهد برد، چراکه اعتقاد راسخ دارند که شهروندان الوند لایق بهترین خدمات و شایسته ترین امکانات هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی